R E K L A M A
R E K L A M A
Jesteś właścicielem tego wpisu: edytuj treść
Biuro Rachunkowe Adam Górnik

Biuro Rachunkowe Adam Górnik

Biura rachunkowe
Oceny czytelników: 3/5
Liczba ocen i recenzji: 2
  Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek:
Sobota:
Niedziela:

OPIS FIRMY

Świadczymy kompleksową obsługę rachunkową na rzecz przedsiębiorców w tym również nowo powstających firm. Wartościami którymi się kierujemy to profesjonalizm, wiedza, perfekcja i odpowiedzialność za powierzone nam sprawy. Koncentrujemy się na indywidualnym podejściu do każdego klienta, ponieważ wierzymy, że wzajemne zaufanie i komunikacja stanowią podstawę owocnej współpracy. Należymy do Stowarzyszenia Księgowych w Polsce co pozwala nam na bieżąco monitorować często zmieniające się przepisy prawa w zakresie rachunkowości. Świadczymy usługi na rzecz klientów z okolic wschodniej Wielkopolski( powiat kolski, koniński, turecki) oraz Poznania i okolic. Usługi: 1. Księga Przychodów i Rozchodów 2. Ryczałt Ewidencjonowany 3. Kadry i Płace 4. Pomoc w założeniu firmy 5. Rozliczenia podatkowe W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z biurem. Zapraszamy do współpracy! Tel. 661 355 110

Recenzje i oceny czytelników (2)
Data dodania: 2018-08-28  Autor: MICHAŁ
Opinia klienta:

Bardzo jestem zadowolny z usług tego biura. Terminowe sporządzanie deklaracji,JPK ,deklaracji ZUS list płac pracowników. Żadnych korekt i poprawek. Zero błędów. Polecam.

Czytelnik poleca firmę?  
Obługa klienta
Konkurencyjność
Jakość usług
Przystępność cen
Atrakcyjność oferty
Data dodania: 2018-07-16  Autor: Ewa
Opinia klienta:

"Usługi" Pana Adama to jedna wielka pomyłka. Rozliczenia do Urzędu Skarbowego i do ZUS kompletnie błędne. Trzeba samemu biegać po urzędach i wszystko odkręcać... Nie po to płaci się księgowemu żeby trzeba było robić wszystko na własną rękę. Jeśli księgowy rozlicza dokumenty do US i ZUS i mówi że "CHYBA " tym razem będzie dobrze a później okazuje się ze wszystko jest kompletnie źle no to chyba znaczy że jednak wypadałoby się jednak w zawodzie dokształcić a nie naciągać ludzi. Podsumowując, edukacja i jeszcze raz edukacja a dopiero później usługi za pieniądze.

Czytelnik poleca firmę?  
Obługa klienta
Konkurencyjność
Jakość usług
Przystępność cen
Atrakcyjność oferty
Oceny czytelników
Obsługa klienta
Konkurencyjność
Jakość usług
Przystępność cen
Atrakcyjność oferty
Ocena ogólna: 3/5
Liczba ocen: 2
Podobne firmy
Dom Górnika
Kłodawa, Aleja Tadeusza Kościuszki 5
Euro-Dom Nieruchomości
Koło, Zielona 5