× Nowość! Gdzie zjeść? - baza gastronomiczna powiatu
Bezchmurnie 18.1
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Nekrologi

Nekrologi

R E K L A M A
R E K L A M A

Zamówione kondolencje

Autor kondolencji: Bartek, Magda, Nell i Sophie Rydzewscy, dotyczy: ZOFIA WITULSKA
" Z głębokim smutkiem i niezmiernym żalem zawiadamiamy, że odeszła od nas nasza ukochana Ciocia, Zofia Witulska. Ciocia Zosia była nie tylko spoiwem dużej rodziny, kobietą o niespożytej energii i złotym sercu, ale również niezwykle utalentowaną nauczycielką i długoletnim dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 3 w Kole. Jej nagłe odejście pozostawia w naszych sercach ogromny żal, że nasze bliskie kontakty, częste i zawsze ciekawe rozmowy jak i znacznie rzadsze spotkania gwałtownie i na zawsze się urwały. Ciocia Zosia poświęciła swoje życie edukacji i wychowaniu. Przez lata pracowała z oddaniem i pasją, kształcąc kolejne pokolenia uczniów, które miały szczęście przejść przez progi jej szkoły. Była głęboko oddana swojej pracy, pełna ciepła i zrozumienia dla każdego dziecka, które miało przywilej być uczniem. Jej zdecydowane, lecz serdeczne i mądre podejście sprawiło, że była szanowana i podziwiana przez wszystkich. Nie tylko w murach szkoły, ale także w swoim rodzinnym kręgu, Ciocia Zosia wykazywała ogromne serce, niespożytą energie i olbrzymie zaangażowanie. Była niezwykle życzliwą i troskliwą osobą, gotową służyć pomocą każdemu, kto jej potrzebował, szczególnie z szerokiego grona Jej dużej Rodziny. Podziwialiśmy zawsze jej pełen zaangażowania trud, wysiłek i hojność gdy przez dziesiątki lat pomagała i opiekowała się członkami najbliższej rodziny. Jej miłość i wsparcie dotykały nie tylko jej własnej rodziny, ale również tysięcy dzieci, które przez lata miały okazję zetknąć się z Jej wyjątkowym oddaniem i troską. Ciocia Zosia zostawiła nieusuwalny ślad w sercach wszystkich, którzy z nią obcowali. Jej wkład w społeczność edukacyjną oraz wychowanie kolejnych pokoleń jest nieoceniony i pozostanie na zawsze w naszej pamięci. Jej poświęcenie, mądrość, hojność i serce pełne miłości zostaną z nami na zawsze. W tym trudnym czasie nasze myśli i modlitwy są ze wszystkimi, którzy byli blisko Cioci Zosi. Mamy nadzieję, że znajdą oni siłę i pocieszenie we wspomnieniach oraz wiedzy, że Jej życie miało tak dobry wpływ na wiele osób. Niech Ciocia spoczywa w wiecznym pokoju, a jej dziedzictwo będzie kontynuowane przez tych, których charakter, osobowość i umysł pomogła Ona ukształtować, i których zdołała swoim życiem i działaniem zainspirować. Pozostanie Ona w pamięci naszej rodziny na zawsze jako ta, której obecność zawsze wnosiła życzliwość, słońce i radość w nasze życie. Z głębokim żalem, Bartek Rydzewski z Magdą, Nell i Sophie "
Autor kondolencji: Alina i Dariusz Chlebos z rodziną, dotyczy: ZOFIA WITULSKA
" Są chwile i ludzie których się nie zapomina Wielki smutek i żal, ogromna strata Serdeczne wyrazy współczucia dla Rodziny. "
R E K L A M A
Autor kondolencji: Tomasz i Maria Rybaccy, dotyczy: LESZEK SOSNOWSKI
" Głębokie wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego Leszka Sosnowskiego składa rodzina Rybackich z Poznania. "
Autor kondolencji: Jan Wojtaszek, dotyczy: Bożena Gwiaździńska
" Serdeczne wyrazy współczucia dla rodziny. Bożenka zawsze pozostanie w mej modlitewnej pamięci jako radosna uśmiechnięta koleżanka z klasy maturalnej i wspaniała współpracownica z czasów pracy zawodowej. Niech Pan da Jej radość z oglądania wiecznej Światłości. "
Autor kondolencji: Anna Kubicka, dotyczy: Ewa Michalak
" Na zawsze w pamięci koleżanko. Anna Kubicka "
Autor kondolencji: Dorota , dotyczy: Krzysztof Pokrywczyński
" Wyrazy współczucia "
Autor kondolencji: Tata Rozalki, dotyczy: Adam Kozerski
" Nie znałem Cię Przyjacielu, teraz wiem jak wiele znaczyłeś dla mojej córki. Spoczywaj w pokoju, pamiętaj o swojej dziewczynie, ona potwornie tęskni... wyrazy współczucia dla rodziców, brata, rodziny. Szkoda, że nie dane nam się było poznać winnych okolicznościach. Adamie nie zapominaj o swoich bliskich tu na ziemi. Przypominaj im o sobie. "
Autor kondolencji: sąsiad, dotyczy: Adam Kozerski
" Znałem Cię z widzenia, to nie wiek aby odchodzić... "
R E K L A M A

Poprzednie

R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A