Lekki deszcz 13
Popularne tagi:

Nekrologi

Nekrologi

R E K L A M A
Autor kondolencji: Ryszard Wyżga, dotyczy: ZBIGNIEW ŚWIERSZCZ
" Z najgłębszym smutkiem przyjąłem wiadomość o śmierci mojego wspaniałego kolegi . Zbyszku, chociaż dawno temu rozdzieliła nas odległość, byłeś, jesteś i na zawsze pozostaniesz w mej pamięci. Spoczywaj w spokoju. Rodzinie składam wyrazy głębokiego współczucia. "
Autor kondolencji: Edyta Wyżga, dotyczy: ZBIGNIEW ŚWIERSZCZ
" " To tak trudno wytłumaczyć ... Że się kogoś nie zobaczy... Że już koniec...Że nie wróci nie zapali światła.. Że nikt tego nie odwróci...Pozostały nam wspomnienia...Smutek w sercu.. Łza na twarzy...Ktorej nikt nie zauważy. Wyrazy współczucia dla rodziny. ZBYSZEK zawsze pozostanie w mojej pamięci jako dobry kolega mojego brata Ryśka zawsze o niego zapytał.Tym samym bedziemy w rodzinie pamiętać o Tobie Zbyszku .Nie zapomnę Ci Zbyszku brania na ręce jako dziecko .Do zobaczenia kiedyś tam w lepszym Świecie.Spoczywaj w pokoju. "
R E K L A M A
Autor kondolencji: Teresa Wesołowska, dotyczy: ZBIGNIEW ŚWIERSZCZ
" "Niech aniołowie zawiodą cię do raju. A gdy tam przybędziesz niech przyjmą cię męczennicy i wprowadzą cię do krainy życia wiecznego. Chóry anielskie niechaj cię podejmą i z Chrystusem zmartwychwstałym miej radość wieczną" Zbyszku w pamięci mojej rodziny pozostaniesz na zawsze dziękując Ci za miły wyraz twarzy, miłe słowo i pamięć. Śpij w spokoju. "
Autor kondolencji: Tomek R., dotyczy: IDZI MALCZYK
" żegnaj....wieczny odpoczynek racz mu dać Panie "
Autor kondolencji: Bożena Mikołajczyk, dotyczy: ALINA KAWKA
" Pani Alino. "Pokój Ci wieczny w cichej krainie, gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie plynie.Gdzie słychać Boga głos serdeczny Pokój Ci wieczny"-z ostatnim pożegnaniem Bożena M. "
Autor kondolencji: Marcel i Jowitka Strugała, dotyczy: FILIPEK OBIAŁA
" Wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich Filipka . Będziemy o Tobie pamiętać Filipku, mimo , że Cię brakło , to jesteś naszym zawodnikiem Huraganu na zawsze. "
Autor kondolencji: Bartek, Magda, Nell i Sophie Rydzewscy, dotyczy: ZOFIA WITULSKA
" Z głębokim smutkiem i niezmiernym żalem zawiadamiamy, że odeszła od nas nasza ukochana Ciocia, Zofia Witulska. Ciocia Zosia była nie tylko spoiwem dużej rodziny, kobietą o niespożytej energii i złotym sercu, ale również niezwykle utalentowaną nauczycielką i długoletnim dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 3 w Kole. Jej nagłe odejście pozostawia w naszych sercach ogromny żal, że nasze bliskie kontakty, częste i zawsze ciekawe rozmowy jak i znacznie rzadsze spotkania gwałtownie i na zawsze się urwały. Ciocia Zosia poświęciła swoje życie edukacji i wychowaniu. Przez lata pracowała z oddaniem i pasją, kształcąc kolejne pokolenia uczniów, które miały szczęście przejść przez progi jej szkoły. Była głęboko oddana swojej pracy, pełna ciepła i zrozumienia dla każdego dziecka, które miało przywilej być uczniem. Jej zdecydowane, lecz serdeczne i mądre podejście sprawiło, że była szanowana i podziwiana przez wszystkich. Nie tylko w murach szkoły, ale także w swoim rodzinnym kręgu, Ciocia Zosia wykazywała ogromne serce, niespożytą energie i olbrzymie zaangażowanie. Była niezwykle życzliwą i troskliwą osobą, gotową służyć pomocą każdemu, kto jej potrzebował, szczególnie z szerokiego grona Jej dużej Rodziny. Podziwialiśmy zawsze jej pełen zaangażowania trud, wysiłek i hojność gdy przez dziesiątki lat pomagała i opiekowała się członkami najbliższej rodziny. Jej miłość i wsparcie dotykały nie tylko jej własnej rodziny, ale również tysięcy dzieci, które przez lata miały okazję zetknąć się z Jej wyjątkowym oddaniem i troską. Ciocia Zosia zostawiła nieusuwalny ślad w sercach wszystkich, którzy z nią obcowali. Jej wkład w społeczność edukacyjną oraz wychowanie kolejnych pokoleń jest nieoceniony i pozostanie na zawsze w naszej pamięci. Jej poświęcenie, mądrość, hojność i serce pełne miłości zostaną z nami na zawsze. W tym trudnym czasie nasze myśli i modlitwy są ze wszystkimi, którzy byli blisko Cioci Zosi. Mamy nadzieję, że znajdą oni siłę i pocieszenie we wspomnieniach oraz wiedzy, że Jej życie miało tak dobry wpływ na wiele osób. Niech Ciocia spoczywa w wiecznym pokoju, a jej dziedzictwo będzie kontynuowane przez tych, których charakter, osobowość i umysł pomogła Ona ukształtować, i których zdołała swoim życiem i działaniem zainspirować. Pozostanie Ona w pamięci naszej rodziny na zawsze jako ta, której obecność zawsze wnosiła życzliwość, słońce i radość w nasze życie. Z głębokim żalem, Bartek Rydzewski z Magdą, Nell i Sophie "
Autor kondolencji: Alina i Dariusz Chlebos z rodziną, dotyczy: ZOFIA WITULSKA
" Są chwile i ludzie których się nie zapomina Wielki smutek i żal, ogromna strata Serdeczne wyrazy współczucia dla Rodziny. "
R E K L A M A

Poprzednie

R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A