× Nowość! Gdzie zjeść? - baza gastronomiczna powiatu
Słonecznie 6
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Asystent / Asystentka Zarządu

Oferta

Nasze wymagania: Biegła znajomość pakietu MS Office; Samodzielność w działaniu, odpowiedzialność, sumienność, pracowitość i zaangażowanie w wykonywaną pracę; Umiejętność ustalania priorytetów zadań oraz bardzo dobra organizacja pracy; Wykształcenie wyższe znajomość j. angielskiego Prosimy o przesyłanie CV na adres: glaspo@glaspo.pl

Wymagania

Twój zakres obowiązków: Wspomaganie codziennej pracy Zarządu; Bieżąca obsługa firmy pod względem administracyjnym; Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i informacji, ich segregacja oraz archiwizowanie, dbanie o ich prawidłowe przechowywanie; Wsparcie przy koordynowaniu bieżących projektów, kontraktów Sporządzanie dokumentów, zestawień, raportów dla potrzeb Zarządu dot. funkcjonowania Spółki; Współpraca z biurem księgowym, kompletowanie dokumentów, wykonywanie przelewów bankowych, nadzór nad ewidencją czasu pracy pracowników; Wykonywanie innych zadań związanych z wsparciem Zarządu, biura, Spółki.

Szczegóły

Miejsce pracy
Dąbie
Wynagrodzenie
1
Zatrudnienie
umowa o pracę - pełen etat
Wyświetleń
176

Pracodawca

Firma
Glaspo Sp. z o.o.
Telefon
506715845
glaspo@glaspo.pl