R E K L A M A
DUKAT
Telewizja Wywiady Konferencja prasowa Koalicji Obywatelskiej

Konferencja prasowa Koalicji Obywatelskiej

03-10-2018 16:54   | Komentarzy: 2
WASZE KOMENTARZE (2)
Robbie 05-10-2018 01:53
Nikt nie będzie jeździł. To tylko takie gadanie żeby pokazać że się troszczy o sprawy miasta. Zostanie wybrany to temat kolei przycichnie albo wytłumaczy że nie można albo kolej nie chce. Tak po wyborach nie będzie o tym ani słowa. Teraz wybory no to trzeba pokazać że się troszczy że los mieszkańców jest ważny. Wystarczy tylko przeczytać po co ta linia została wybudowana. To jest magistrala węglowa wybudowana na potrzeby transportu węgla do portów a nie na potrzeby ruchu pasażerskiego. Dlatego omija większe miasta z wyjątkiem Bydgoszczy.
| Zgłoś do usunięcia
Kolanin 03-10-2018 22:20
Proszę o informację, ile osób (według badań (chyba takie przeprowadzono)) będzie dziennie jeździć pociągami z Koła do Inowrocławia oraz z Koła do Karsznic - obawiam się, że będzie to 5 do 15 osób dziennie ( przy zaangażowanych środkach na tabor i ludzi - kilka milionów). Obawiam się, że to zbędny wydatek .
| Zgłoś do usunięcia
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj