R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Koło

Winnica w Powierciu gościła ekipę Polsatu

21-11-2021 13:59 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 32,299 | Komentarzy: 0

Choć historia winnicy państwa Grabowskich dopiero się rozpoczyna, to już przyciąga swoją uwagą nie tylko okolicznych mieszkańców, ale i ogólnopolskie media.

Foto:Czysta Polska
R E K L A M A

Dziennikarze Polsat News drugi raz w krótkim odstępie czasu odwiedzili Gminę Koło, aby pokazywać działania ekologiczne. Pierwszy raz na antenie programu Czysta Polska, widzowie mogli zapoznać się z programem kompostowników, realizowanym przez Gminę. Tym razem ekipę telewizji gościli państwo Grabowscy z Powiecia, którzy stworzyli winnicę na wzgórzach przy drodze wojewódzkiej nr 473.

Właściciele opowiedzieli o tym, dlaczego zdecydowali się w tym miejscu na stworzenie plantacji winorośli a wójt Mariusz Rybczyński wspomniał o tym, że 100 lat temu w Powierciu istniała również winnica.

Więcej zobaczycie w materiale programu Czysta Polska (od 20 minuty, 35 sekundy)

https://www.programczystapolska.pl/czysta-polska/czysta-polska-odcinek-37_7045/

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze