R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Setki wystawców na Targach Rolniczych w Kościelcu

26-06-2022 11:49 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 30,069 | Komentarzy: 4

26 czerwca w Kościelcu odbywają się Targi Rolnicze, które po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią wracają. Wszystkich, którzy podróżować będą drogą krajową nr 92, uprzedzamy o korkach w okolicach Kościelca.

Foto:Agronas
R E K L A M A

Targi Rolnicze Kościelec 2022 to największa impreza wystawiennicza i promocyjna we wschodniej Wielkopolsce. Wydarzenie odbywa się dzisiaj w godzinach 9.00-16.00 w Kościelcu. 

Targi w Kościelcu, organizowane przez Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu są targami branży rolniczej i stanowią jedno z najważniejszych narzędzi komunikacji marketingowej firm z rolnikami. Mają one swoją długoletnią tradycję i jednocześnie wypracowaną markę.

Cieszymy się, że po dwóch latach przerwy targi wracają w formie stacjonarnej i ponownie będą okazją do cennych spotkań środowiska rolniczego.

- zapewniają organizatorzy

Targi w Kościelcu to największe wydarzenie środowiska rolniczego w tej części województwa. Przede wszystkim chcemy zapewnić rolnikom wsparcie doradców i możliwość nawiązania branżowych kontaktów, ale też dać odrobinę rozrywki w tych niełatwych czasach

– mówi Jacek Sommerfeld, dyrektor Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Poznaniu.

Dzięki obecności fachowców, rolnicy uzyskają porady oraz informacje dotyczące polityki rolnej, wsparcia finansowego w ramach pomocy krajowej i unijnej, a także działań w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Dzień targowy to również rodzinne wydarzenie dla okolicznych mieszkańców. Niedzielny czas umili występ Gminnej Orkiestry Dętej w Kościelcu oraz koncerty zespołów młodzieżowych i kapel ludowych. Atrakcją dla zwiedzających będzie obecność rycerzy, a także pokazy twórczości ludowej i aktywności Kół Gospodyń Wiejskich.

Patronami honorowymi targów w Kościelcu są: Wojewoda Wielkopolski, Michał Zieliński oraz Marszałek Województwa Wielkopolskiego, Marek Woźniak.

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (4) Pokaż komentarze