sim
geberit produkcja
Wiadomości Nie daj się okraść na cmentarzu

Nie daj się okraść na cmentarzu

01-11-2013 09:50 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 1,456 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Nie daj się okraść na cmentarzu
Foto:
Policja przypomina kilka podstawowych zasad jak nie paść ofiarą złodzieja. Dzisiejszy dzień będzie sprzyjał kieszonkowcom, którzy czują się najlepiej w dużym natężeniem ruchu i skupiskach ludzi np. w środkach komunikacji publicznej, na dworcach, parkingach samochodowych, a nawet na cmentarzach.
Pamiętajmy o kilku zasadach, gdy jutro pójdziemy na groby bliskich:

- poważną przeszkodą dla złodzieja, będzie schowanie pieniędzy oraz telefonów komórkowych do wewnętrznej kieszeni kurtki, bądź płaszcza, kategorycznie nie trzymajmy portfela i dokumentów w tylnych kieszeniach spodni,
- należy zapiąć plecak lub torebkę i nosić przed sobą. Miejmy je zawsze w zasięgu wzroku, a nie jak często się zdarza na plecach, gdzie kompletnie nie wiemy co się z nimi dzieje, - nie pozostawiajmy w samochodach wartościowych rzeczy,
- unikajmy używania telefonów komórkowych w parkach, ulicach i innych miejscach, gdzie można on zostać nam wyrwany
- klucze od mieszkania nośmy w innym miejscu niż dokumenty tożsamości ze swoim adresem zamieszkania, po to aby złodziej nie mógł okraść twojego mieszkania zanim zdążysz zareagować, - wychodząc z mieszkania nie zapomnijmy dokładnie pozamykać drzwi i okna.

Nasz własny rozsądek oraz czujność jest gwarantem naszego bezpieczeństwa. Jednakże w przypadku kiedy poczujemy się zagrożeni nie wahajmy się zwrócić o pomoc dzwoniąc na numery alarmowe 997 i 112.

KPP KOŁO
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!