sim
bricomarche
Wiadomości Miasto Koło Od lipca Burmistrz przenosi się do Ratusza

Od lipca Burmistrz przenosi się do Ratusza

17-06-2015 15:46 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 17,181 | Komentarzy: 19
Jubiler Euro Koło
Od lipca Burmistrz przenosi się do Ratusza
Foto:
Zgodnie z zapowiedziami kierowanymi przez włodarza miasta Koła - czas na zmianę miejsca urzędowania Burmistrza. Od 1 lipca wszyscy petenci będą przyjmowani na parterze Ratusza Miejskiego.
Według Stanisława Maciaszka kolski ratusz jest najodpowiedniejszym miejscem, gdzie powinien pracować burmistrz i najbardziej okazałym, dlatego z początkiem następnego miesiąca, wszyscy, którzy będą chcieli spotkać się z Burmistrzem Miasta Koła lub załatwić sprawę w sekretariacie - będą musieli udać się właśnie tam.

A co z poprzednim gabinetem? W trzech pomieszczeniach segmentu, w którym jeszcze urzęduje Burmistrz, zostanie zakwaterowany nowy wydział ds. administracji szkół.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (19)
kiterop 05-07-2015 08:16
żenada!!!Kiedy wreszcie jest to referendum za odwołaniem burmistrza?
| Zgłoś do usunięcia
xXx 01-07-2015 11:32
I co, przeprowadził się w końcu?
| Zgłoś do usunięcia
URZEDNIK 29-06-2015 19:21
Burmistrz do podwładnego -dziwi się Pan, że nie dostał premii? A prosze sobie przypomnieć ! Na wiecu w PIS niósł Pan mój portret mówi Burmistrz, a na ramieniu trzymał pan małego kundla. Zwróciłem panu uwagę: "proszę rzucić tego kundla !" i co Pan wtedy rzucił...? No co
| Zgłoś do usunięcia
dYl 29-06-2015 17:06
do ssssss, nigdy się nie dowiesz tej odpowiedzi, mi też nikt nie odpowiedział na to pytanie i nie odpowie nawet za 4 lata. Burmistrz ucieka po prostu od ludzi pracujących w urzędzie do ratusza, proponuję by siedzibę znalazł poza granicami miasta. Są takie piękne dworki i pałace w całej Polsce. Uciekajcie z Koła póki możecie, to ostatnia szansa, bo za 4 lata będziemy mieć piękne Koło z kwiatkami na każdym narożniku, bez mieszkańców. Zostanie burmistrz, ze swoimi ludźmi notabene większością spoza Koła i ze zbankrutowanym miastem. Jaka większość mieszkańców taki burmistrz - prawo demokracji, ale świadczy to tylko o tym, że faktycznie ta druga większość wyjechała z Koła, to smutne. Z resztą ssssss zobacz wypowiedzi na tych komentarzach, zobacz co jest dla ludzi najważniejsze, że burmistrz się przenosi, normalnie wiadomość roku, że kwiatki, że dużo jest mówione, a nie robione. Możecie mi dać wiele minusów, ale przenoszę całą firmę z Koła i się stąd wynoszę. Zobaczymy jakie miasto będzie miało wpływy za kilka lat i z czego będą robione wszystkie audyty i kwiatki na ulicach. Nawet koszy na śmieci nie widziałem nowych, a gdzie te ławeczki? Jestem ciekaw ile osób odwiedziło biuro odnośnie środków unii europejskiej i jakie pensje są oferowane nowym pracownikom, co burmistrz zrobi z KTBSami? jestem ciekaw kiedy wszyscy pracownicy zespołu ekonomicznego co ma powstać zostaną wymienionych po kilku pierwszych miesiącach, bo będą za mądrzy. Nie ma to jak centralizacja miasta. A centralizacja świadczy tylko o tym, że miasto się zwija. Ciekawe też ile mieszkańców Koła wyjedzie do volkswagena do Wrześni w przyszłym roku do pracy, polecam, Września super miasto. Przynajmniej coś robią a nie mówią.
| Zgłoś do usunięcia
do obserwator 23-06-2015 18:20
Jest tez inne powiedzenie o świniach:" Świnia kwiczy a miech drze.Ale głośno kwiczy ,że to jej krzywda dzieje się." Jakoś ostatnio ciągle słyszymy o atakach na osobę burmistrza.Więc może lepiej skupić się na tych co teraz dorwali się do koryta.
| Zgłoś do usunięcia
ona 23-06-2015 16:55
do Obserwatora, słuszne stwierdzenie, bardzo trafione. Popieram w całości wpis.
| Zgłoś do usunięcia
Kolanin 23-06-2015 14:19
moze sie do roboty wezma niektorzy z Ratusza!
| Zgłoś do usunięcia
obserwator 23-06-2015 13:29
Naprawdę widać, że co nie których boli jak się rozwala układy i układziki. Co by obecny burmistrz nie zrobił to źle. A poprzednie 8 (dokładnie jak w rządzie) lat wszyscy cicho siedzieli bo dostawali do "łapki". jest takie powiedzonko cytuję:"jak się świnię odciąga od koryta to głośno kwiczy" (widać, że w Kole tych świń to dużo straciło koryto bo kwiczą, że w Brukseli ich słychać)
| Zgłoś do usunięcia
xxk 21-06-2015 17:53
ale bedzie mial blisko do tych co funduje im kielbaski a moze teraz tym siedzacym kolo ratusza bedzie piizze codziennie fundowal za nasze pieniazki zamiast splacac kredyty.oni go bardzo chwala.cos tu nie tak panie burmistrzu.
| Zgłoś do usunięcia
bb 21-06-2015 10:47
Skąd tyle malkontentów. Obojętne są mi wszelakie partie ale potrafię ocenić prace burmistrza już na tym etapie. I widzę , że człowiek naprawdę się stara. Robi to dla nas mieszkańców. Więc przestańmy narzekać i cieszmy się nawet z małych rzeczy, które zmieniają nasze miasto.
| Zgłoś do usunięcia
vicek 19-06-2015 15:04
Bardzo dobry pomysł po to jest ratusz by w nim urzędowała władza miasta. Remont tyle kosztował, dlaczego nie ma być wykorzystany ?
| Zgłoś do usunięcia
sssssss 19-06-2015 14:40
Proszę o jakiś konkret co zrobił burmistrz dla miasta żeby się lepiej rozwijało. czekam... Nie piszcie o kwiatach bo to śmieszne Odroczenie spłat rat kredytów to "wielkie osiągnięcie"?
| Zgłoś do usunięcia
edy 19-06-2015 13:44
Zrobił, zrobił, tylko pewnie nie czytasz i nie widzisz, a szkoda.
| Zgłoś do usunięcia
xxcd 18-06-2015 15:01
dobrze ze sie przenosi nasz burmistrz do ratusza bo bedzie mial blizej do tych siedzacych na laweczkach, chyba najlepiej sie z nimi dogaduje.
| Zgłoś do usunięcia
maria 18-06-2015 07:36
tak powinno byc
| Zgłoś do usunięcia
bnn 18-06-2015 00:16
Kiedy zamieścicie wywiad z burmistrzem o wodach geotermalnych? Miał ukazać się na początku tygodnia i nadal nic
| Zgłoś do usunięcia
dddd 17-06-2015 21:52
Na takie przywracanie tradycji może być stać bogate miasta, które mają pieniądze na adaptację pomieszczeń ratusza pod siedzibę władz. Najpierw trzeba się wykazać sukcesami, a nie już do ratusza. poprzednicy siedzieli na Mickiewicza i korona im z głowy nie spadła. Megalomania i tyle.
| Zgłoś do usunięcia
Markus57 17-06-2015 21:22
Bardzo dobrze, ze przywraca sie tradycje.
| Zgłoś do usunięcia
dddd 17-06-2015 18:46
Megalomania nie zna granic. jeszcze nic nie zrobił a juz musi w Ratuszu siedzieć...
| Zgłoś do usunięcia