R E K L A M A
ren
R E K L A M A
Artbud
Przed nami 3 wydarzeń a 469 za nami       Organizujesz wydarzenie? Dodaj je do kalendarium
Spotkania z Renatą Piątkowską w PiMBP w Kole
Dla dzieci

2020-05-25

Godzina: 00:00
Wstęp: wolny
Miejsce: http://www.biblioteka-kolo.pl/?p=17065

Opis wydarzenia:

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kole, zaprasza na dwa spotkania autorskie z pisarką dla dzieci - Renatą Piątkowską!

Pierwsze pt. "To się nie mieści w głowie, czyli na wesoło z autorką książek dla dzieci R.Piątkowską", drugie pt. "Wszystkie moje mamy, czyli śladami Ireny Sendler".

Renata Piątkowska.

Jej książka "Wieloryb" otrzymała Nagrodę Literacką im. Kornela Makuszyńskiego, "Na wszystko jest sposób" i "Hebanowe serce" zostały nagrodzone w I i IV konkursie im. Astrid Lindgren, a "Wszystkie moje mamy" zdobyła I nagrodę w konkursie Przecinek i Kropka. Trzy z jej książek zostały wpisane na Złotą Listę Fundacji ABC XXI Cała Polska Czyta Dzieciom. Za całokształt twórczości pisarka otrzymała Nagrodę im. Marii Weryho-Radziwiłłowicz, a w marcu 2016 dołączyła do grona Kawalerów Orderu Uśmiechu. W 2018 roku została odznaczona Medalami za Zasługi dla Ochrony Praw Dziecka Infantis Dignitatis Defensori i Ludziom Czyniącym Dobro.

W spotkaniach może wziąć udział, każda zainteresowana osoba, wystarczy wejść 26 maja 2020 r. na stronę http://www.biblioteka-kolo.pl/?p=17065&preview=true (linki do obu spotkań dostępne będą już 25.05. od północy). Linki do spotkań aktywne będą przez 24 godziny.

 

Posadzki maszynowe i wylewki Koło Turek Uniejów Konin