R E K L A M A
ren
R E K L A M A
grene

NEKROLOGI

Z głębokim żalem żegnamy

Dnia 30 listopada 2019 r. zmarła w wieku 63 lat, Pojednana z Bogiem, Nasza Kochana Córka, Żona, Mamusia, Teściowa, Babcia, Siostra, Chrzestna i Ciocia
z domu Witaszek
Msza żałobna zostanie odprawiona w Kościele p.w. Matki Bożej Częstochowskiej w Kole, ul. Blizna, dnia 4 grudnia 2019 r. (środa) o godz. 11.00, po której nastąpi kondukt i złożenie Zmarłej do grobu na Cmentarzu Parafialnym w Kole, ul. Poniatowskiego .


Zapalonych zniczy

+ 80
ZŁOŻONE KONDOLENCJE (3)
Arleta:  "Śmierć stawia nas w obliczu bezsilności, która nas obezwładnia i zabiera w nieznane. A kiedy pojawia się kradnąc ukochaną osobę, przeszywa serce bólem i odznacza w nim swoje piętno, które przypomina nam stale jacy jesteśmy wobec niej bezsilni.Wyrazy najgłębszego współczucia i zrozumienia."
Katarzyna:  "Śmierć stawia nas w obliczu bezsilności, która nas obezwładnia i zabiera w nieznane. A kiedy pojawia się kradnąc ukochaną osobę, przeszywa serce bólem i odznacza w nim swoje piętno, które przypomina nam stale jacy jesteśmy wobec niej bezsilni. Serdeczne wyrazy współczucia dla rodziny oraz wszystkich bliskich składa Katarzyna Budzińska"
anna:  "Serdeczne wyrazy współczucia dla męża , dzieci i najbliższych-Kupińska Anna"
DODAJ KONDOLENCJĘ

Pożegnaliśmy

z domu Kotleszka
z domu Krygier
z domu Kropidłowska
z domu Sokołowska
z domu Witczak


Posadzki maszynowe i wylewki Koło Turek Uniejów Konin