R E K L A M A
ren
zawmark

OGŁOSZENIA DROBNE

GLASPO: Poszukujemy pracownika - Specjalista ds. Sprzedaży

Dodane: 11-02-2019 08:36    Wyświetleń: 197    Kategoria: Pracodawcy szukają pracownika    Miasto Koło

OPIS

Nasza firma jest stabilnym partnerem biznesowym, o międzynarodowym zasięgu. Działa na rynku od ponad dwudziestu lat.  Współpracownikom oferujemy możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia ponoszące umiejętności zawodowe. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży
Miejsce pracy: Domanin

Zadania:

  • Kompleksowa obsługa klientów biznesowych
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z nowymi oraz stałymi klientami
  • Rozbudowywanie istniejącej bazy klientów
  • Dbanie o odpowiednią sprzedaż produktów Glaspo
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

  • Dwuletnie doświadczenie w obsłudze klienta lub w sprzedaży, mile widziane doświadczenie z branży szkła,
  • Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe,
  • Bardzo dobra znajomość języka obcego (angielski / niemiecki),
  • Umiejętność pozyskiwania nowych klientów,
  • Umiejętności komunikacyjne, sprzedażowe i negocjacyjne,
  • Samodzielność w realizowaniu powierzonych zadań
  • Komunikatywność i umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
  • Profesjonalne podejście do wykonywanych zadań

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji do działu personalnego glaspo@glaspo.pl wraz z podaniem oczekiwań finansowych i informacją o przewidywanym terminie podjęcia pracy w naszej firmie.

KONTAKT

Skontaktuj się z autorem ogłoszenia
glaspo@glaspo.pl