R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

GRZEGORZEW: Jasełka uczniów z Ponętowa Górnego Drugiego

07-01-2017 12:45 | Źródło: Anna Andrzejczak | Wyświetleń artykułu: 8,448 | Komentarzy: 0

6 stycznia 2017 r. uczniowie Szkoły Filialnej im. Henryka Sienkiewicza w Ponętowie Górnym Drugim wystawili jasełka w Kościele p.w. NMP w Grzegorzewie. Dzieci wystąpiły tuż po Mszy św. o godzinie 10:30, odpowiadając na zaproszenie księdza proboszcza, który urzeczony przedstawieniem oglądanym w szkole przed Świętami Bożego Narodzenia, zaprosił małych aktorów ze sztuką do swojej parafii.
R E K L A M A

Występ dzieci miał szczególny urok, gdyż odbył się w Święto Trzech Króli. Mimo mroźnej pogody, na przedstawieniu zebrało się wielu parafian. Uczniowie kolejny raz prezentowali swoje role przeplatane kolędami i pastorałkami. Było pięknie, wzruszająco i rodzinnie. Na zakończenie, ciepłe słowa podziękowania za trud przygotowania jasełek, przekazał ksiądz proboszcz, Krzysztof Pietryga, nagrodzając młodych wykonawców słodkim upominkiem.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA