R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Kolskie Metamorfozy

Ponad 10 kilogramów mniej. Pierwsze dwa tygodnie metamorfoz

21-11-2017 20:28 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 15,152 | Komentarzy: 2

Dużo ćwiczeń i dużo jedzenia - tak podsumowali uczestnicy pierwsze 14 dni Kolskich Metamorfoz. Są i pierwsze zadowalające i motywujące efekty. Po tym czasie wszyscy łącznie zrzucili z siebie ponad 10kg.
Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

Nie będziemy zdradzać jakiej wagi pozbił się poszczególny uczestnik, niech zostanie to tajemnicą, którą zdradzimy na zakończeniu projektu Kolskie Metamorfozy. Z pewnością sił Basi, Jagodzie i Andrzejowi nie brakuje. Wszystko za sprawą codziennego cateringu dietetycznego Czarny Kot, który dostarcza im posiłki na cały dzień. Jak sami twierdzą - jedzenia jest dużo! Co być może nie zniechęca ich do dalszej walki o zdrowie i nową figurę. 

Na treningi przychodzą już w trójke, po odejściu Adama, jednak motywacja i chęć zmiany jest w nich nadal ogromna. Motywacja to podstawa - resztą zajmą się nasi specjaliści.

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA