R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Kierowca z 2,8 promila. Wjechał w cysternę z mlekiem

12-06-2019 09:48 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 26,598 | Komentarzy: 7

Tuż po godzinie 19:00 wczoraj, tj. 11 czerwca br. doszło w miejscowości Chojny do zdarzenia drogowego, w którym udział brały dwa pojazdy: osobowy marki Opel Astra oraz ciężarowy DAF przewożący mleko.
Foto:KP PSP Koło
R E K L A M A

33-letni kierowca Opla wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa poruszającej się drogą DK92 cysternie z mlekiem. W wyniku wymuszenia pierwszeństwa doszło do zderzenia. Siła uderzenia była na tyle duża, że samochód osobowy został poważnie uszkodzony, a DAF zakończył jazdę w rowie. 

Koniecznym było, aby na miejsce zdarzenia przyjechała druga cysterna, w którą przepompowano mleko. Jak się okazało po badaniu na obecność alkoholu w wydychanym powietrzu - kierowca Opla miał aż 2,8 promila!

Za spowodowanie kolizji drogowej pod wpływem alkoholu odpowie przed sądem a grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności, grzywna finansowa minimum 5 000 złotych oraz zakaz prowadzenia pojazdów. 

Nikt nie odniósł obrażeń w kolizji.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (7) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę