R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Wood-Mizer przekazał sześć profesjonalnych rowerów stacjonarnych

16-01-2020 09:59 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 10,723 | Komentarzy: 6

Z okazji swojego 30-lecia obecności w Kole, firma Wood-Mizer postanowiła kupić i przekazać sześc profesjonalnych rowerków stacjonarnych na ręce Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole.

R E K L A M A

Wszystko zaczęło się od ostatniego 24-godzinnego maratonu odbywającego się w hali MOSiR. Wtedy też doszło do rozmowy między dyrektorem Jarosławek Kawką a dyrektorem Wood-Mizer - Robertem Bagińskim o stanie technicznym dotychczasowego sprzętu. Wtedy też postanowiono, że firma pomoże w zakupie nowych.

Wczoraj zorganizowano uroczystość przekazania rowerków o wartości pona 40 000 złotych. Będą one służyć mieszkańcom Koła w budowaniu swojej formy sportowej w miesiącach, kiedy nie ma za dużej możliwości do jazdy rowerem na zewnątrz.

Na uroczystości oprócz dyrekcji firmy oraz dyrektora MOSiR pojawili się: Burmistrz Koła Krzysztof Witkowski, Wiceburmistrz Lech Brzeziński, Przewodniczący Rady Miejskiej w Kole Tomasz Sobolewski, Radna Rady Miejskiej w Kole Teresa Brzoska oraz sportowcy z grupy MTB Team Koło.

Całość możecie zobaczyć z zapisu transmisji na żywo jaką realizowaliśmy na naszym facebooku.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (6) Pokaż komentarze