R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Na sygnale

19-latkowi zatrzymano prawo jazdy po spowodowaniu kolizji

24-02-2020 19:35 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 32,723 | Komentarzy: 0

W godzinach południowych doszło dziś do zderzenia dwóch pojazdów osobowych w Kościelcu. Młody kierowca do czasu rozprawy w sądzie nie będzie mógł prowadzić żadnego samochodu.

Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

Na skrzyżowaniu ulicy Unii Europejskiej z drogą krajową nr 92 w Kościelcu doszło dziś do zderzenia samochodów osobowych: VW Golf oraz Opel Corsa. Ten pierwszy prowadził 19-letni mieszkaniec Koła, który włączając się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu prawidłowo 67-letniemu mieszkańcowi gminy Kłodawa.

W wyniku zderzenia Opel przewrócił się na bok a następnie dachował. Na miejsce przybył Zespół Ratownictwa Medycznego, który udzielił pomocy uczestnikom zdarzenia. Na szczęście obrażenia nie wskazywały na konieczność hospitalizacji.

Pracujacy na miejscu policjanci za rażące naruszenie przepisów przez młodego kierowcę postanowili fakultatywnie zabrać prawo jazdy oraz skierować wniosek o ukaranie do sądu.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze