R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Mieszkańcy będą tworzyć kolski budżet obywatelski

27-11-2020 12:52 | Źródło: Urząd Miejski w Kole | Wyświetleń artykułu: 3,680 | Komentarzy: 8

Na środowej sesji, na wniosek burmistrza, radni podjęli uchwałę w sprawie wymagań, jakie powinien spełniać projekt kolskiego budżetu obywatelskiego.
Foto:Urząd Miejski w Kole
R E K L A M A

Zaproponowałem radnym projekt uchwały o kolskim budżecie obywatelskim – powiedział Burmistrz Miasta Koła Krzysztof Witkowski. - Pierwszym budżetem obywatelskim będzie budżet na rok 2022. O części wydatków budżetowych decydować będą mieszkańcy. Zapowiadałem, że tak uczynię. Dotrzymałem słowa.

Projekt został przyjęty przez radę. Jak czytamy w dokumencie, celem kolskiego budżetu obywatelskiego jest aktywizacja mieszkańców i zachęcenie ich do dyskusji na temat potrzeb mieszkańców Gminy Miejskiej Koło oraz decydowania o wydatkowaniu określonej części budżetu . Środki kolskiego budżetu obywatelskiego mają służyć podnoszeniu jakości życia mieszkańców.

O etapach tworzenia dokumentu Urząd Miejski będzie informował mieszkańców w odpowiednim czasie.

R E K L A M A

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (8) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA