sim
kol-net
Wiadomości Sport Piotr Sarniak z Koła na pudle

Piotr Sarniak z Koła na pudle

27-03-2010 16:19 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,773 | Komentarzy: 0
Piotr Sarniak z Koła na pudle
Foto:
zacisze
Bardzo dobrze spisał się kolski biegacz Piotr Sarniak kolski masters zajmując trzecie miejsce w V Wiosennym Półmaratonie który odbył się 21 marca w Ostrowie Wlkp. Bieg został rozegrany w kompleksie leśnym na trasie Piaski – Szczygliczka na 3 pętlach, każda po 7.032 metry. W zawodach wzięło udział 145 biegaczy w tym 5 mastersów z Koła oraz 2 biegaczy mieszkających w Kole, a startujących w barwach Floriana Chojnice.
Trasa przebiegała ścieżkami leśnymi w ciężkich warunkach atmosferycznych szczególnie w drugiej połowie dystansu (wiatr, deszcz, błoto). Zwycięzcą okazał się Jerzy Urbańczyk z UKS MARATOŃCZYK Turek z czasem 1.18.11, drugi na metę dotarł Piotr Taczka z Ostrowa Wielkopolskiego z czasem 1.19.41, jako trzeci linię mety przekroczył zawodnik z naszego miasta Piotr Sarniak z czasem 1.20.04 (niecałe 2 minuty za zwycięzcą), drugi z kolan przybiegł Tadeusz Łaszkiewicz z czasem 1.27.07 który zajął 15 lokatę w klasyfikacji generalnej, a 2 miejsce w kategorii wiekowej, trzecim kolaninem okazał się Marek Woźniak 1.39.54 który uplasował się na 49 miejsce i kolejno Leszek Litwa z czasem 1.40.47 przybiegł na 52 pozycji w klasyfikacji generalnej, Adam Chrzanowski 1.53.40 był 94, Zdzisław Szymański z czasem 2.04.07 zajął 122 miejsce w klasyfikacji generalnej oraz 2 miejsce w kat. wiekowej. Najszybszą kobietą okazała się Monika Ukleja z Ostrowa Wielkopolskiego z czasem 1.38.01, drugie miejsce zajęła Katarzyna Mróz UKS DRAGON Janowiec Wlkp. Z czasem 1.44.24, a trzecie miejsce zajęła kobieta z naszego miasta Dorota Woźniak startująca w barwach FLORIANA Chojnice z czasem 1.49.52. Zawody przebiegły w bardzo miłej atmosferze wszyscy biegacze byli zadowoleni ze swoich wyników.
– Cieszymy się wszyscy Koła, że udało nam się ukończyć ten dość ciężki pólmaraton. Wkraczamy dopiero w nowy sezon i mamy nadzieję, że z każdym startem będzie lepiej – skonstatował trzeci biegacz półmaratonu Piotr Sarniak.
Na zdjęciu: Piątka kolskich mastersów
mc
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!