sim
kol-net

Sukces bloga SKO

18-05-2015 13:03 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 1,932 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Sukces bloga SKO
Foto:
Kwiecień okazał się szczęśliwym miesiącem dla Bloga SKO SP3, ponieważ Komisja Konkursowa Szkolnych Blogów SKO doceniła pracę i zaangażowanie naszej „trójki” wybierając ją z ponad 500 placówek z całej Polski i nagradzając tytułem „SKO Blog Miesiąca”. Dzięki temu Szkoła Podstawowa nr 3 otrzyma laptopa i szereg upominków dla uczniów w celu przeprowadzania dalszych konkursów.
To już drugie wyróżnienie w tym kierunku, pierwsze placówka zdobyła w październiku. Przypominamy, że "SKO Blog Miesiąca" to konkurs przeznaczony dla szkół, które prowadzą bloga szkoły oraz posiadają rachunek SKO Konto dla Szkoły. Co miesiąc, od września do czerwca, komisja konkursowa dokonuje oceny platform plasujących się na miejscach od 1 do 10 w rankingu najpopularniejszych, przy czym klasyfikacja oparta jest na liczbie odwiedzin internautów.

Na blogu SP3 opiekun SKO – wicedyrektor Grażyna Trocińska opisuje działania edukacyjne związane z SKO, m.in. pomysły na zbieranie środków, popularyzację idei oszczędzania i przedsiębiorczości oraz współpracę z rodzicami i społecznością lokalną.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!