sim
Artbud
Wiadomości Urząd Miejski w Kole Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kole

Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kole

01-06-2015 09:34 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 1,467 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kole
Foto:
Zapytaj o fundusze europejskie! Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich będzie miał dyżur w sali sesyjnej Ratusza Miejskiego w Kole w poniedziałek 8 czerwca 2015 r.  w godz. 10.00-13.00. Konsultacje ze specjalistami ds. Funduszy Europejskich są bezpłatne i nie wymagają wcześniejszej rejestracji, dlatego zachęcamy do skorzystania z tej okazji.

Podczas kolskiego dyżuru Mobilnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich można będzie zdobyć wiedzę o obszarach wsparcia w nowej perspektywie finansowej 2014-2020 w zakresie m.in.: rodzajów wsparcia oferowanych przez FE w tym pożyczek na otwarcie i rozwój działalności gospodarczej, zasad ubiegania się o dotacje, rozliczenia otrzymanych środków, także o szkoleniach i kursach w tym zakresie.

Zapraszamy zarówno tych, którzy mają już jakiś pomysł i potrzebują podpowiedzi przy jego realizacji, jak i wszystkich, którzy tylko chcą poszerzyć swą wiedzę o Funduszach Europejskich.

Dyżur prowadzi: Monika Czubak – Główny specjalista ds. funduszy europejskich 

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku Materiał sponsorowany. Redakcja nie jest jego autorem i nie ponosi odpowiedzialności za treść w nim zawartą
Urząd Miejski w Kole
Kontakt z autorem: um@kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!