sim
bricomarche
Wiadomości Urząd Miejski w Kole Nowy rozkład jazdy podmiejskiego autobusu

Nowy rozkład jazdy podmiejskiego autobusu

01-06-2015 15:37 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,264 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Nowy rozkład jazdy podmiejskiego autobusu
Foto:
Po raz kolejny zmodyfikowany został rozkład jazdy podmiejskiego autobusu. Zgodnie z oczekiwaniami mieszkańców, pojawiły się nowe, popołudniowe kursy.

Podmiejski autobus wyjechał na kolskie ulice, gdyż nasi mieszkańcy zgłaszali burmistrzowi potrzebę uruchomienia lokalnego transportu. Godziny jazdy ustalone zostały na podstawie przeprowadzonej ankietyzacji. Pomimo dostosowania się do społecznych oczekiwań, a nawet kilkakrotnej modyfikacji rozkładu jazdy „na życzenie”, nadal nie ma oczekiwanego zainteresowania podmiejską linią. Dlatego Urząd Miejski w Kole od czerwca wprowadza nowe, popołudniowe kursy, w nadziei, że mieszkańcy zaczną korzystać z tego udogodnienia.

Po zmianie, autobus w kierunku szpital – zakłady mięsne, wyrusza o godz.: 5.00, 7.00, 13.00, 15.05, 18.00. O godz. 19.00 można jeszcze przebyć trasę szpital – PKS. W przeciwną stronę, czyli od zakładów mięsnych do szpitala, autobus wyrusza o: 6.20, 14.20, 16.00 i 18.35.

Zachęcamy Państwa do korzystania z podmiejskiego autobusu. Jeśli nie zwiększy się zainteresowanie tą linią, Burmistrz przeanalizuje decyzję o rezygnacji z wydatkowania publicznych środków na transport lokalny.

Zmodyfikowany rozkład jazdy znajduje się na stronie www.kolo.pl w zakładce „Lokalny transport zbiorowy”, a od jutra będzie na słupach ogłoszeniowych oraz na przystankach.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku Materiał sponsorowany. Redakcja nie jest jego autorem i nie ponosi odpowiedzialności za treść w nim zawartą
Urząd Miejski w Kole
Kontakt z autorem: um@kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!