sim
geberit produkcja
Wiadomości Urząd Miejski w Kole Kolejny dyżur Mobilnego Punktu Informacyjnego

Kolejny dyżur Mobilnego Punktu Informacyjnego

09-06-2015 11:07 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 1,356 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Kolejny dyżur Mobilnego Punktu Informacyjnego
Foto:
Wiele osób skorzystało z porad specjalisty ds. funduszy europejskich w ramach dyżuru Mobilnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, jaki miał miejsce w ratuszu. W tym roku już po raz drugi Urząd Miejski stworzył możliwość bezpośredniego kontaktu z doradcami w tym zakresie.

Wczoraj w kolskim ratuszu można było dowiedzieć się o obszarach wsparcia w nowej perspektywie finansowej 2014-2020 w zakresie m.in.: rodzajów wsparcia oferowanych przez FE w tym pożyczek na otwarcie i rozwój działalności gospodarczej, zasad ubiegania się o dotacje, rozliczenia otrzymanych środków, także o dostępnych szkoleniach i kursach. Przyznać trzeba, że z porad skorzystało wielu kolan. Godziny dyżuru zostały wydłużone, a specjalistka przez cały czas obsługiwała kolejnych zainteresowanych. Najwięcej pytań dotyczyło pozyskania środków na otwarcie lub poszerzenie zakresu działalności gospodarczej. Pomysłów na własny biznes było wiele. 

Komu nie udało się skorzystać z porad w Kole, może udać się do Konina, na ul. Zakładową 11 (tel. 63 246 88 13).

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku Materiał sponsorowany. Redakcja nie jest jego autorem i nie ponosi odpowiedzialności za treść w nim zawartą
Urząd Miejski w Kole
Kontakt z autorem: um@kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!