sim
mycenter
Wiadomości Powiat Kolski McDonald zamknięty dla mieszkańców?

McDonald zamknięty dla mieszkańców?

13-07-2015 09:10 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 15,513 | Komentarzy: 5
Jubiler Euro Koło
McDonald zamknięty dla mieszkańców?
Foto:
Z dość dziwną sytuacją spotkał się nasz czytelnik Tomasz, który chcąc z żoną skorzystać z oferty restauracji spotkał się z czymś nowym... zamkniętym na wszystkie możliwe sposoby wejściem od strony drogi technicznej miejscowości Łęka.
Poirytowani mieszkańcy Koła i okolic już zdążyli pozostawić wyraz swojego niezadowolenia na słupku bramy, pisząc: "zróbcie jeszcze drut kolczasty deb***e" oraz "chory kraj".

Przypomnijmy, że od czasu uruchomienia dwóch restauracji MC Donald przy autostradzie A2, zawsze były one dostępne dla okolicznych mieszkańców, którzy z resztą bardzo chętnie z nich korzystali. Co się zatem musiało stać, że obsługa autostrady zamknęła furtkę od strony Łęki?

AKTUALIZACJA:

Jak poinformowała nas kierownik restauracji MC Donald na Łęce - zamknięcie bramy i furtki nie wynikały z ich decyzji lecz dostali oni pisemny nakaz od Generalnej Dyrekcji Dróg i Autostrad. Dokładnego powodu, dlaczego otrzymano powyższą decyzję nie znamy. Z informacji przekazanych przez Panią kierownik wynika, iż w najbliższym czasie furtka od strony Polic również zostanie zamknięta.

Znając życie, znajdą się tacy, dla których ani siatka, ani furtka nie będzie stała na przeszkodzie w skorzystaniu z restauracji. Tak już było kilka lat temu, kiedy nie zamontowano furtki. Ogrodzenie w postaci siatki było notorycznie niszczone.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (5)
mm 13-07-2015 20:47
I tak długo były otwarte. Włażą tam ludzie z rowerami, może się dostać zwierzyna, niestety zarząd autostrady musiałby pokrywać szkody ewentualnego wypadku.
| Zgłoś do usunięcia
dietetyk 13-07-2015 11:19
Wielka mi strata. Śmieciowe jedzenie i bezwartościowe napoje. Podobno zamykają bramki, gdyż nidawno przez otwartą bramkę wleciała sarna i narobiła trochę szkód.
| Zgłoś do usunięcia
$$ 13-07-2015 09:46
ale przeciez oni czerpali duze zyski z mieszkancow Koła i okolic. Co by sie nie pojechalo do MCa to duzo ludzi od nas. Czy nie widza, ze to byl tez zysk? Kiedys juz tez chcieli siatka zagrodzic dostep to szybko siateczka byla zerwana, teraz pewnie tez tak bedzie
| Zgłoś do usunięcia
Lulu 13-07-2015 09:34
Dramat to to nie jest... Ale zamknięte jest od ponad miesiąca - natomiast drugi od strony Koła jest otwarty normalnie.
| Zgłoś do usunięcia
krzystof 13-07-2015 09:32
Wczoraj byłem po 21-szej i było czynne
| Zgłoś do usunięcia