R E K L A M A
R E K L A M A
Przed nami 1 wydarzeń a 518 za nami       Organizujesz wydarzenie? Dodaj je do kalendarium
ANDRE RIEU - koncert na wielkim ekranie
Koncert

2021-09-19

Godzina: 16:00
Wstęp: 25 zł normalny , 20 zł ulgowy
Miejsce: MDK w Kole

Opis wydarzenia:

ANDRE RIEU - koncert na wielkim ekranie!!

Można go obejrzeć tylko w kinach!
19 września, godz. 16.00
bilety: 25 zł normalny , 20 zł ulgowy
Wielki powrót Maestra i jego Orkiestry Johanna Straussa!
Nowy kinowy koncert wkracza na wielki ekran.
Po długiej rozłące André zaprasza polskich widzów do wspólnej zabawy.
Holenderski król walca powraca!
Czy dołączysz do kinowej zabawy z Maestrem i jego Orkiestrą?
Minęło sporo czasu, odkąd André i jego Orkiestra Johanna Straussa przestali koncertować po całym świecie. Rozłąka była długa, jednak holenderski skrzypek nie zapomniał o polskich fanach.
Tęsknimy za Wami! – mówi Maestro, ale zaraz dodaje: – Nie martwcie się jednak. Przygotowałem dla Was specjalny koncert, do obejrzenia tylko w kinach, byśmy znów mogli się spotkać!
Rzeczywiście: Znowu razem! to nowy kinowy koncert, w którym holenderski król walca zawarł ulubione fragmenty ze swoich wcześniejszych show. Wiele z tych magicznych utworów nie było dotąd pokazywanych w kinach.
Habanera z Carmen, walc Nad pięknym modrym Dunajem, pieśń Manhã de Carnaval czy Samotny pasterz na fletnię Pana to tylko niektóre hity – wybrane z międzynarodowych koncertów w São Paulo, Bukareszcie, Sydney, Meksyku, Istambule i Nowym Jorku – składające się na obszerny program nowego kinowego show.
W koncercie będziemy podziwiać też takie gwiazdy, jak: Mirusia Louwerse, Carmen Monarcha, Carla Maffioletti, Kimmy Skota, Lou Bega i duet Los Del Río.
W trakcie koncertu Pierre Rieu porozmawia ze swoim tatą o tym, jak przeżyli ostatni rok i jakie mają plany. Będzie to na pewno poruszająca rozmowa. Zostaniecie też zaproszeni za kulisy oraz na specjalne przyjęcie w Maastricht.
Niech znów powróci magia i świetna zabawa! Zaproście przed wielki ekran swoją rodzinę oraz przyjaciół i bawmy się znów razem!