sim
bricomarche
Wiadomości Miasto Koło Wartaki na festiwalu w Kielcach [ZDJĘCIA]

Wartaki na festiwalu w Kielcach [ZDJĘCIA]

20-07-2010 11:35 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,381 | Komentarzy: 0
Wartaki na festiwalu w Kielcach [ZDJĘCIA]
Foto:
zacisze
Już po raz 37. zakręcił się wiatraczek Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej w Kielcach. Kolskie Wartaki reprezentujące nasze miasto zostały zaproszone do koncertu Gospodarze – Gościom, który odbył się w minioną niedzielę.
Druh Henryk Perzyński powiedział: „to wielki zaszczyt dla zespołu móc wystąpić w koncercie jako gospodarze” Widowisko było wspomnieniem całych 100 lat harcerstwa w Polsce. Historia przedstawiona przez harcerskie zespoły wokalne, wokalno – instrumentalne, oraz instrumentalne udowodniła, że przeszłość jest bogata we wspomnienia.

Uzupełnieniem widowiska były lokalne zespoły taneczne oraz soliści. Przed samym już rozpoczęciem widowiska harcerze z Koła jednogłośnie stwierdzili, że ”widowisko a zarazem udział w nim jest dla nas wspaniałą zabawą. Wymagało od nas bardzo dużo pracy, ale było warto.”. Zakończeniem całego wydarzenia było rozwiązanie kręgu Harcerskiego

Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej w Kielcach rozpoczął się 12 lipca i potrwa do soboty 24 lipca. Imprezę zakończy Wielka Gala, podsumowująca całość Festiwalu.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z FESTIWALU

Jarek Pawlicki
Źródło: www.festiwal-kielce.zhp.pl
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!