R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Kino

Nowe fotele kinowe już niebawem!

29-12-2016 11:04 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 22,061 | Komentarzy: 3

Czekaliśmy na to wiele lat i się doczekaliśmy. Od stycznia 2017 rozpoczynają się prace nad zakupem i montażem nowych siedzisk w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Kole. Propozycję do budżetu wniósł Burmistrz, który wielokrotnie wspominał o takiej potrzebie. Radni poparli wniosek.
Foto:
R E K L A M A

Na wczorajszej sesji przegłosowano budżet miasta Koła na rok 2017 a w nim między innymi środki na remont sali kinowej. Modernizacja ma obejmować podłogę oraz zakup i montaż nowych, wygodnych foteli kinowych.

Zapytaliśmy dyrektora Radomira Pioruna o harmonogram prac. Z informacji jakie nam przekazał wynika, że już w styczniu rozpocznie się proces przetargowy, który wyłoni firmę odpowiedzialną za dostarczenie i montaż foteli.

Jak będą wyglądać i jaki będą miały kształt? Na to pytanie nie znamy jeszcze odpowiedzi. Z pewnością będą to nowoczesne i wygodne fotele kinowe.

Jedynym wyzwaniem jakie stoi przed dyrektorem to przeprowadzenie modernizacji bez straty ilości miejsc siedzących. Jeżeli doszłoby do obniżenia liczby miejsc - mogłoby to oznaczać ograniczenie oferty lub podwyższenie cen biletów, np. na występy kabaretów, płatne koncert itp.

Trzymamy kciuki za sprawną modernizacje kina!

Foto: Przykład foteli producenta anngroup.eu
 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (3) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę