sim

Wiadomości Miasto Koło Kolorowy bal karnawałowy w PM1

Kolorowy bal karnawałowy w PM1

30-01-2017 18:52 | Źródło: PM5 | Wyświetleń artykułu: 6,676 | Komentarzy: 0
Kolorowy bal karnawałowy w PM1
Foto:PM5
zacisze
Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. W PM1 to wydarzenie miało miejsce 26.01.2017.

Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. W tym wyjątkowym dniu w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Kole odbył się koncert Agencji Muzycznej Art Es z Łodzi zachęcając  wszystkich do tańca przygotowaną muzyką.  Porywała do tańca muzyka w rytm samby, walczyka i kaczuch. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze.

Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu. Przedszkole dziękuje rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!