R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Biblioteka

Dlaczego smok nie zjadł księżniczek?

01-02-2017 17:02 | Źródło: PiMBP w Kole | Wyświetleń artykułu: 2,872 | Komentarzy: 0

Na tegorocznym (31.01.) balu karnawałowym – w Filii dla Dzieci Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole – bawiły postaci z baśni: Księżniczki, Akrobatka, Wróżka, Piraci, Rybka, Dzwoneczek, Biedronka oraz Smok.

Foto:PiMBP w Kole | Uczestnicy balu karnawałowego w Filii dla Dzieci PiMBP w Kole
R E K L A M A

Karnawał sprzyja zabawie. Od wielu lat w publicznej książnicy kolskiej -  dla najmłodszych czytelników - organizowane są bale tematyczne. W tym roku motywem przewodnim były "postaci z baśni". Zabawa odbyła się w godzinach popołudniowych i uczestniczyło w niej czternaścioro dzieci. Jak to w baśniach bywa, niezwykłe, bajecznie kolorowe towarzystwo,  gościło na odległej wyspie, pełnej tajemniczych zakamarków, ukrytych skrzyń z klejnotami. Na odciętym od lądu terenie nie zabrakło słodkości, które uratowały życie niejednej księżniczce, gdyż obecny smok preferował dietę opartą na ciasteczkach. Mniej magicznie? Na przyjęciu królowały zabawy ruchowe, które uwielbiają wszyscy, nawet biedronki!

R E K L A M A

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze