R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Biblioteka

Spotkanie z Elżbietą Bednarczyk w PiMBP w Kole

01-05-2017 12:59 | Źródło: PiMBP w Kole | Wyświetleń artykułu: 2,405 | Komentarzy: 0

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kole gościła Elżbietę Bednarczyk (26.04.). Spotkania odbyły się w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Kole, oraz Zespole Szkół nr 2 w Kole. W tym ostatnim miejscu dla uczniów klas 1- 3 szkół podstawowych.
R E K L A M A

Autorka książek dla dzieci: „Kłótnie w tornistrze”, „Zimowa przygoda królika”, „Figlarne myszki”, „Chciwy niedźwiadek”, dla dorosłych: „Odrodzenie duszy”, „Dar życia”, sztuk teatralnych, aktorka i tancerka od blisko 30 lat mieszka w Australii.

Spotkania rozpoczęła od przeczytania bajeczki. Podczas głośnej lektury młodzi słuchacze wcielali się w rolę żabek. Dzieci chętnie wchodziły w interakcję z gościem, odpowiadały na pytania. Podczas rozmów z dziećmi pisarka nakłaniała do tego, aby szanować drugiego człowieka, swoich kolegów, nauczycieli, czytać dużo książek, które wzbogacają i poszerzają wiedzę o świecie. Opowiadała również o tym jak żyją mieszkańcy Australii. Zilustrowała to pokazem multimedialnym. Na zakończenie sprawiła widowni wielką niespodziankę. Odkryła przed zgromadzoną publicznością, swój kolejny talent wykonując cygański taniec.

Po spotkaniu dzieci miały możliwość nabycia książki „Kłótnia w tornistrze” wraz z imienną dedykacją i autografem.

R E K L A M A

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA