R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Grupa seniorów z Trzeciej Zmiany odwiedziła Sejm RP

01-06-2017 13:12 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 8,000 | Komentarzy: 1

25 maja członkowie kolskich struktur Nowoczesnej Marek Pinkowski i Robert Gajda zorganizowali naszym wspaniałym Seniorom ze Stowarzyszenia "Klub Seniora Trzecia Zmiana" wycieczkę do Warszawy. Grupa rozpoczęła zwiedzanie od wizyty w Łazienkach Królewskich a następnie przeszła w okolice Sejmu.
Foto:Nowoczesna Koło
R E K L A M A

Po  obiedzie  w restauracji Hotelu Poselskiego wraz z Panią Posłanką Pauliną Hennig-Kloską udali się na Salę Plenarną gdzie wsłuchiwali się w obrady Sejmu. Po kwadransie przenieśli się do Sali Wszechnicy Sejmowej, gdzie przewodniczka opowiedziała o historii Parlamentu.

Do wycieczki dołączali kolejni posłowie i posłanki Nowoczesnej, Elżbieta Stępień członkini komisji d.s. polityki senioralnej oraz Zbigniew Gryglas organizujący po raz kolejny wakacje dla dzieci z kresów wschodnich. Wisienką na torcie było przybycie Sekretarza Partii Nowoczesna Adama Szłapki. Wspaniała dyskusja trwająca ponad godzinę zakończona została pamiątkowymi zdjęciami.


Serdecznie dziękuję  członkom Stowarzyszenia „Klub Seniora Trzecia Zmiana”, za spędzenie z Nowoczesną całego dnia w Warszawie i mam nadzieję, że takich wspólnych wyjazdów będzie więcej.
Powiedział przewodniczący kolskich struktur Nowoczesnej Robert Gajda.

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę