R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Kultura i rozrywka

Dni Koła 2017. Koncerty za nami

04-06-2017 13:30 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 17,691 | Komentarzy: 1

W sobotę, 3 czerwca Stadion Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji gościł na swoim terenie kilka tysięcy mieszkańców Koła i okolic, którzy przybyli na koncerty gwiazd i lokalnych artystów. Jak było? Czekamy na Wasze opinie w komentarzach.

R E K L A M A

Punktualnie o godzinie 14:00 obchody Dni Koła 2017 rozpoczął ze sceny w imieniu Burmistrza Miasta Koła - Robert Siwiński, naczelnik Wydziału Rozwoju Miasta. Na początku w programie zaprezentowały się lokalne grupy dziecięco-młodzieżowe, a w nich m.in. Zumba, taniec nowoczesny i ludowy, soliści i zespoły wokalne. 

Pogoda dopisała, dlatego duża grupa dzieci korzystała z wesołego miasteczka i przygotowanych dla nich animacji edukacyjnych, w których prezentowano, np. doświadczenia związane z prawami fizyki.

Wraz z upływem czasu na stadionie pojawiało się coraz to więcej widzów, którzy czekali na koncerty gwiazd. Przypomnijmy, że w tym roku na obchody Dni Koła 2017 zaproszono: Marcina Siegieńczuka, Czerwone Gitary i Stefano Terrazzino

Wracając trochę do czasów, kiedy na czas Dni Koła zamykano ulicę Toruńską oddając ją pod prezentację lokalnych artystów i rzemieślników - stworzono podobne miejsce w alejkach Parku 600-lecia.

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć a wkrótce pojawią się pierwsze materiały video.

 R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze