sim
Artbud
Wiadomości Miasto Koło Przystanek znika w zaroślach...

Przystanek znika w zaroślach...

25-08-2010 09:44 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 4,675 | Komentarzy: 2
Przystanek znika w zaroślach...
Foto:
zacisze
Od jakiegoś czasu w naszym mieście można zaobserwować rozwój sieci ścieżek przyrodniczo - dydaktycznych, wraz z opisem przyrody znajdującej się w naszym kolskim rejonie. Ścieżki te wykonane zostały przez Urząd Miejski w Kole przy współpracy z Kolskim Towarzystwem Przyrodniczym.
Jedna z takich ścieżek przebiega przez Park Miejski im. St. Moniuszki i jest to ścieżka dydaktyczna poświęcona dolinie rzeki Warty. Nie wszystkim jednak jak widać na zdjęciu, spodobał się przystanek nr 8 poświęcony nurtowi rzeki Warty.

Aktualnie tablica z przystankiem nr 8 znika w dziko porośniętych zaroślach przy ul. Sienkiewicza. Niestety na głupotę nie ma rady.

Pamiętajmy jednak, że rozwój sieci przyrodniczych ścieżek dydaktycznych i szlaków turystycznych i rowerowych to w pewnym sensie także wzrost atrakcyjności miasta pod względem turystycznym, a przede wszystkim wsparcie działalności edukacyjnej.
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (2)
~kol 25-08-2010 18:31
Turek nie dorasta Kołu do pięt. Mamy piękną rzekę, wyspę, Zamek, odnowioiny rynek i Ratusz, ładne kamienice, 2 przepiękne mosty, kościół farny i klasztor, parki. Turek pod względem zabudowy został daleko w tyle i prezentuje mało oryginalny wygląd ogólny miasta. Naprawdę nie rozumiem tych narzekań. Drogi dziurawe? CZy jest aż tak źle? Wiele ulic jest w dobrym stanie. Kamienice? Tu racja zazwyczaj są w złym stanie ale są piękne i takich Turek nie ma!
| Zgłoś do usunięcia
~anna 25-08-2010 15:33
boże a co w tym naszym mieście zasługuje na miano ,,atrakcyjności,,?drogi dziurawe,kamienice na ryneczku straszą ,Toruńska ? może i okolica ciekawa ale samo miasto nie,ciekawiej jest już w Turku zadbany rynek,fontanna pełno sklepów wkoło
| Zgłoś do usunięcia