Autor: Michał Chojnacki 12 Czerwiec 2017 przeczytasz w ok. 2 min.
© archiwum e-kolo
(6) | Czytano:
10,250 razy | przeczytasz w ok. 2 min.

W kolejnym meczu piłkarskim o mistrzostwo klasy okręgowej kolanie zdobyli trzy punkty pokonując Warte Eremitę Dobrów 5-0 (1-0). Do przerwy gra była raczej wyrównana, jednak po zmianie stron dominacja gospodarzy nie podlegała dyskusji o czym świadczy końcowy wynik.

6
10,250 razy

Już w 6 minucie spotkania gospodarze uzyskali prowadzenie 1-0,  a strzelcem tej bramki był Michał Rutkowski. Niespełna 10 minut po przewie na listę strzelców wpisał się Mateusz Czajka, następnie Paweł Powietrzyński a na 4:0 podwyższył Dawid Wiśniewski, piąte trafienie na 3 minuty przed zakończeniem meczu dołożył jeszcze Tomasz Mikołajczyk.

Po zakończonym  meczu trener Warty Włodzimierz Mielczarek powiedział­ – Drużyna jest w przebudowie. Z podstawowego składu zespołu  z zeszłego roku została połowa drużyny. Po okrzepnięciu i doświadczeniu ekipa będzie grała na pewno lepiej.

Zależało nam na tym aby odrobić stracone punkty na wiosnę w Dobrowie. To my zagraliśmy dobre spotkanie i kontrowaliśmy grę co udowodniliśmy strzelając 5 bramek. To nie był przypadek, a wynik ciężkiej pracy na treningach - powiedział szkoleniowiec Olimpii Piotr Krzyżanowski.

Składy

Warta Eremita Dobrów : Kamil Gurlaga, Daniel Pawlak, Tomasz Olkowski, Radosław Kaźmierski, Maciej Maliński, Dominik Stachowiak, Błażej Lewandowski (C), Marcin Bryl, Maciej Garliński, Kamil Ziętek, Damian Koral

Rezerwowi: Artur Włodarczyk, Marcin Kołodziejek, Kamil Malesza, Wiktor Łajdecki, Sebastian Jarecki, Mariusz Klara

Olimpia Koło:  Łukasz Szymański, Kamil Budynek, Mikołaj Czajka, Dawid Wiśniewski, Piotr Rutkowski, Jakub Brudnicki, Michał Kozajda, Kamil Jaroszewski, Paweł Powietrzyński, Mateusz Czajka, Michał Rutkowski

Rezerwowi: Konrad Cieślak, Adrian Gołdyn, Łukasz Kazimierczak, Tomasz Mikołajczyk, Miłosz Powietrzyński