R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Spotkanie po latach emerytowanych nauczycieli ZST

23-06-2017 07:44 | Źródło: Michał Chojnacki | Wyświetleń artykułu: 6,818 | Komentarzy: 4

Już od kilku lat nauczyciele praktycznej nauki zawodu z Zespołu Szkół Technicznych w Kole, którzy przeszli na zasłużoną emeryturę, spotykają się na zakończenie roku szkolnego w celach towarzyskich by powspominać dawne czasy i kontynuować nadal węzły koleżeńskie.

Foto:Eugeniusz Gembka
R E K L A M A

Kolacja odbyła w restauracji Wodnik przy ulicy świętego Bogumiła. Ponieważ pogoda dopisała, zjawili się prawie wszyscy emeryci. Byli to: Michał Chojnacki, Kazimierz Smolarek, Jerzy Gębka, Marian Murawiec, Marian Mik, Jan Skąpski, Józef Kiciński, Wiesław Hejne, Tomasz Szymański, Tadeusz Grabkowski, Ryszard Ostrowski, Włodzimierz Kwarta, Wojciech Szczap, Jakub Żurawik, Eugeniusz Gembka, Jan Strapagiel, Ryszard Włodarczyk. Spotkania te organizowane są co roku, o tej samej porze (czerwiec). Nauczyciele wyrażali swoją opinię o bycie emerytów, wielu narzekało na zbyt niskie płace. Wśród obecnych na uroczystości, najstarszymi byli: Marian Murawiec, Marian Mik i Józef Kiciński. Restauratorka Pani Monika starała się jak najlepiej przygotować dania dla gości, którzy po zakończeniu imprezy byli bardzo zadowoleni.

Wszyscy obecni byli bardzo usatysfakcjonowani i obiecali sobie, że za rok spotkają się ponownie. Na zakończenie, zebrani pozowali do pamiątkowego zdjęcia, które wykonał Pan Eugeniusz Gembka.

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (4) Pokaż komentarze