R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Na sygnale

DĄBIE: Chciał wręczyć łapówkę policjantowi. Grozi mu 10 lat.

28-06-2017 10:37 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 11,149 | Komentarzy: 0

Do 10 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie zatrzymanemu przez funkcjonariuszy Posterunku Policji w Dąbiu. 63-latek odpowie nie tylko za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości, ale także za propozycję udzielenia korzyści majątkowej w zamian za odstąpienie od czynności.

Foto:archiwum e-kolo
R E K L A M A

W piątkowe popołudnie dąbscy policjanci w związku z wykonywanymi czynnościami z nietrzeźwym kierującym otrzymali propozycję udzielenia im korzyści majątkowej w postaci pieniędzy w zamian odstąpienia od wykonywanych czynności. Powyższe zachowanie zostało zakwalifikowane jako przestępstwo z art. 229 § 1 i 3 kodeksu karnego. 63- letniemu mieszkańcowi powiatu poddębickiego następnego dnia przedstawiono zarzut. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze