sim

Wiadomości Sport Pierwszy raz w Kole - Męskie Zumbowanie!

Pierwszy raz w Kole - Męskie Zumbowanie!

01-08-2017 12:22 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 12,418 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Pierwszy raz w Kole - Męskie Zumbowanie!
12 sierpnia br. w obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się pierwszy w naszym mieście Maraton Zumby. Projekt "Męskie Zubmowanie" Jacka Roszaka i Krzysztofa Lewandowskiego w wielu miastach odbył się przy ogromnej frekwencji.

Na czym polega męskie Zumbowanie?

Jest to seria wydarzeń, maratonów Zumba@Fitness na których prezenterami są tylko panowie. Mamy w Polsce Męskie Granie...teraz równiez Męskie Zumbowanie.

Razem z Jackiem współpracujemy już kilka lat. Na początku znajomość była czysto "kumpelska", ale szybko zdaliśmy sobie sprawę że nasze zainteresowania i  pasje idą podobnym torem, dlatego powstał projekt Męskie Zumbowanie. Przez lata udało Nam się zintegrować masę osób z powiatu i województwa, które uczęszczają do Nas na zajęcia Zumba®Fitness. Co pewien czas organizujemy wydarzenia z gościem specjalnym. Są to zaprzyjaźnieni instruktorzy Zumby z całej Polski, ale również zza granicy. Na event który odbędzie się 12.08 zaprosiliśmy naszego ...już można powiedzieć...przyjaciela z Litwy Dovydasa Veiverysa. Jest znanym w całej Europie prezenterem Zumba@Fitness. Zaraża swoją energią podczas prowadzenia zajęć i potrafi zmotywować do ruchu jak mało kto. Prowadzi kanał na YouTube który ma blisko sto tysięcy subskrypcji. Jest znakomitym choreografem i tancerzem. Do organizacji Maratonu przyczyniło się sporo osób z Koła, osób które prowadzą własne interesy jak i również osób prywatnych który wspierają Nasz projekt i są obecne na każdym tego typu  wydarzeniu.
-o wydarzeniu opowiadają organizatorzy

Maraton odbędzie się 12.08.2017 (sobota) na boisku obok sali MOSiRu  przy ul. Szkolnej 2B. Start o godzinie 15:00 i trwać będzie 3 godziny.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal e-kolo.pl

Współogrnaizatorem wydarzenia jest Burmistrz Miasta Koła oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kole.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!