R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Sport

Pierwszy raz w Kole - Męskie Zumbowanie!

01-08-2017 12:22 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 15,434 | Komentarzy: 0

12 sierpnia br. w obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się pierwszy w naszym mieście Maraton Zumby. Projekt "Męskie Zubmowanie" Jacka Roszaka i Krzysztofa Lewandowskiego w wielu miastach odbył się przy ogromnej frekwencji.
R E K L A M A

Na czym polega męskie Zumbowanie?

Jest to seria wydarzeń, maratonów [email protected] na których prezenterami są tylko panowie. Mamy w Polsce Męskie Granie...teraz równiez Męskie Zumbowanie.

Razem z Jackiem współpracujemy już kilka lat. Na początku znajomość była czysto "kumpelska", ale szybko zdaliśmy sobie sprawę że nasze zainteresowania i  pasje idą podobnym torem, dlatego powstał projekt Męskie Zumbowanie. Przez lata udało Nam się zintegrować masę osób z powiatu i województwa, które uczęszczają do Nas na zajęcia Zumba®Fitness. Co pewien czas organizujemy wydarzenia z gościem specjalnym. Są to zaprzyjaźnieni instruktorzy Zumby z całej Polski, ale również zza granicy. Na event który odbędzie się 12.08 zaprosiliśmy naszego ...już można powiedzieć...przyjaciela z Litwy Dovydasa Veiverysa. Jest znanym w całej Europie prezenterem [email protected] Zaraża swoją energią podczas prowadzenia zajęć i potrafi zmotywować do ruchu jak mało kto. Prowadzi kanał na YouTube który ma blisko sto tysięcy subskrypcji. Jest znakomitym choreografem i tancerzem. Do organizacji Maratonu przyczyniło się sporo osób z Koła, osób które prowadzą własne interesy jak i również osób prywatnych który wspierają Nasz projekt i są obecne na każdym tego typu  wydarzeniu.
-o wydarzeniu opowiadają organizatorzy

Maraton odbędzie się 12.08.2017 (sobota) na boisku obok sali MOSiRu  przy ul. Szkolnej 2B. Start o godzinie 15:00 i trwać będzie 3 godziny.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal e-kolo.pl

Współogrnaizatorem wydarzenia jest Burmistrz Miasta Koła oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kole.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę