R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Szkoły i Przedszkola

Ślubowanie klas pierwszych w SP1

14-10-2017 08:58 | Źródło: SP1 | Wyświetleń artykułu: 8,215 | Komentarzy: 1

W dniu 12.10 2017 r. uczniowie klas I stanęli przed pierwszym najważniejszym wyzwaniem w ich szkolnym życiu – staniem się pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej.
R E K L A M A

Ślubowanie klas pierwszych odbyło się na hali MOSiR. Uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie w obecności Dyrekcji i Naczelnika Wydziału Oświaty Urzędu Miejskiego w Kole p. Katarzyny Michalak oraz Rodziców. Po ślubowaniu uczniowie klas I-wszych przedstawili krótka część artystyczną, w której zaprezentowali się jako pełnoprawni uczniowie. Na koniec uroczystości czekała ich miła niespodzianka, pierwszaki otrzymały ufundowane przez Dyrekcję kuferki z przyborami szkolnymi, a od p. Naczelnik Wydziału Oświaty książeczki. Natomiast od starszych kolegów z klas II i III kwiaty doniczkowe do swoich sal.

Po zakończonej uroczystości pierwszaki udały się do swoich sal, gdzie oczekiwały na nich kolejne niespodzianki.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA