(1)
Słonecznie 4.8
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Ślubowanie klas pierwszych w SP1

Ślubowanie klas pierwszych w SP1

Autor: SP1 14 Październik 2017
Ślubowanie klas pierwszych w SP1
© SP1
Komentarzy: 1 Czytano:
8,521 razy |

W dniu 12.10 2017 r. uczniowie klas I stanęli przed pierwszym najważniejszym wyzwaniem w ich szkolnym życiu – staniem się pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej.

R E K L A M A
1
Czytano:
8,521 razy
Udostępnij

Ślubowanie klas pierwszych odbyło się na hali MOSiR. Uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie w obecności Dyrekcji i Naczelnika Wydziału Oświaty Urzędu Miejskiego w Kole p. Katarzyny Michalak oraz Rodziców. Po ślubowaniu uczniowie klas I-wszych przedstawili krótka część artystyczną, w której zaprezentowali się jako pełnoprawni uczniowie. Na koniec uroczystości czekała ich miła niespodzianka, pierwszaki otrzymały ufundowane przez Dyrekcję kuferki z przyborami szkolnymi, a od p. Naczelnik Wydziału Oświaty książeczki. Natomiast od starszych kolegów z klas II i III kwiaty doniczkowe do swoich sal.

Po zakończonej uroczystości pierwszaki udały się do swoich sal, gdzie oczekiwały na nich kolejne niespodzianki.

GALERIA ZDJĘĆ

GALERIA ZDJĘĆOceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (1)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
kolo · 14 Październik 2017
Drogie dzieci. Ten pan na siódmym zdjęciu Robert Gajda pojawia się w wielu miejscach, na wielu imprezach w Kole. Związane jest to z jego wielką chęcią zostania burmistrzem. Proszę bardzo, byście za to pokazywanie się pokochały go tak jak ja i poproście rodziców, by na niego głosowali w najbliższych wyborach.
R E K L A M A