(2)
Pochmurno 0.6
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Stan rzeki Warty w Kole nadal wysoki

Stan rzeki Warty w Kole nadal wysoki

Autor: Redakcja e-kolo.pl 05 Listopad 2017
Stan rzeki Warty w Kole nadal wysoki
© archiwum e-kolo.pl
Komentarzy: 2 Czytano:
6,842 razy |

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego wydało w ostatnich dniach ostrzeżenie o możliwości występowania lokalnych przekroczeniach stanów ostrzegawczych rzek. W mieście Kole od początku miesiąca listopada notujemy ponownie podwyższony stan wody.

R E K L A M A
2
Czytano:
6,842 razy
Udostępnij

Ostatni pomiar poziomu rzeki Warty na wysokości wykonano o godzinie 16:00, 5tego listopada br. Wskazał on wartość 328 centrymetrów co oznacza, że jest on klasyfikowany jako "wysoki". Do stanu ostrzegawczego brakuje jeszcze 12 centymetrów. 

Analizując ostatni tydzień wynika, że woda od 27 października podniosła się o 16 centymetrów a największy wzrost zanotowano od 1 listopada br. Sytuacja hydrologiczna w Kole będzie na bieżąco przez nas obserwowana. 

 

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (2)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Kolanin · 06 Listopad 2017
Bardzo ważny przekaz ,bo teraz wiem dlaczego mam wodę w piwnicy.Jeziorsko spuszcza wodę i nas zalewa.as@ więcej pokory i pomyśl z następną krytyką...
as · 05 Listopad 2017
Do stanu ostrzegawczego brakuje 12 cm, do alarmowego 62 cm, więc skąd taka panika? Redakcji brakuje rzeczowego przekazu i ponad wszelką wątpliwość rozumu.
R E K L A M A