R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Tułaczki Szkoły Muzycznej ciąg dalszy...

06-11-2017 09:39 | Źródło: Redakcja e-kolo | Wyświetleń artykułu: 8,913 | Komentarzy: 2

Niestety mimo zakończenia remontu elewacji w budynku Państwowej Szkoły Muzycznej przy ulicy Sienkiewicza - uczniowie nie mogą rozpocząć w niej nauki. Dlaczego?

Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

Czas w jakim udostępniono budynek po szkole plastycznej na potrzeby szoły muzycznej zakończył się z końcem października. Niestety z uwagi na odkryte dodatkowe mankamenty starego budynku przy ulicy Sienkiewicza szkoła zmuszona jest przedłużyć prace modernizacyjne a co jednoznacze jest z kolejną przeprowadzką tym razem do budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Kole. I tam od 9 listopada wznowione zostaną zajęcia dydaktyczne. 

Podczas remontu odkryto, że pilnej modernizacji wymagają fundamenty budynku. To znacznie wydłuży termin oddania wyremontowanego gmachu Państwowej Szkoły Muzycznej w Kole. 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze