sim
ubezpieczenia klodawa
Wiadomości Miasto Koło Tułaczki Szkoły Muzycznej ciąg dalszy...

Tułaczki Szkoły Muzycznej ciąg dalszy...

06-11-2017 09:39 | Źródło: Redakcja e-kolo | Wyświetleń artykułu: 7,417 | Komentarzy: 2
Tułaczki Szkoły Muzycznej ciąg dalszy...
Foto:e-kolo.pl
zacisze
Niestety mimo zakończenia remontu elewacji w budynku Państwowej Szkoły Muzycznej przy ulicy Sienkiewicza - uczniowie nie mogą rozpocząć w niej nauki. Dlaczego?

Czas w jakim udostępniono budynek po szkole plastycznej na potrzeby szoły muzycznej zakończył się z końcem października. Niestety z uwagi na odkryte dodatkowe mankamenty starego budynku przy ulicy Sienkiewicza szkoła zmuszona jest przedłużyć prace modernizacyjne a co jednoznacze jest z kolejną przeprowadzką tym razem do budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Kole. I tam od 9 listopada wznowione zostaną zajęcia dydaktyczne. 

Podczas remontu odkryto, że pilnej modernizacji wymagają fundamenty budynku. To znacznie wydłuży termin oddania wyremontowanego gmachu Państwowej Szkoły Muzycznej w Kole. 

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (2)
kastek65 09-11-2017 11:55
Tułaczka , tak. Szkoda, że władze miasta są tak obojętne na tą szkołę i pozwalają tak właśnie się tułać tej jedynej w naszym mieście szkole artystycznej. Mój syn ją ukończył i jestem z tego dumny. Szkoda, bo muzyka jednoczy ludzi i sprawia , że stajemy się lepsi. Ale widocznie niektórych to nie dotyczy.
| Zgłoś do usunięcia
Isa 06-11-2017 11:23
Kilka lat temu , gdy mój syn byl uczniem szkoly muzycznej twierdzilismy, że idealna siedzibą szkoly bylby budynek sejmiku i nadal tak uwazamy. Tak jak dla plastyka palac w Koscielcu, ale naszym wlodarzom niestety brak wyobrazni.
| Zgłoś do usunięcia