R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Szkoły i Przedszkola

Szkolne obchody Narodowego Święta Niepodległości

13-11-2017 09:35 | Źródło: Szkoła Podstawowa nr 2 w Kole | Wyświetleń artykułu: 4,700 | Komentarzy: 0

Uroczystą akademią uczcili Narodowe Święto Niepodległości w Szkole Podstawowej nr 2 w Kole. Wspaniały, pełen wzniosłych i patriotycznych treści występ uczniów był zwieńczeniem tygodnia, w którym świętowano odzyskanie przez Polskę niepodległości.
Foto:
R E K L A M A

Od kilku dni na szkolnym korytarzu można było zapoznać się z wystawą dotyczącą 11 listopada, na ekranach projekcyjnych wyświetlały się niepodległościowe prezentacje przygotowane przez uczniów. Podczas zajęć plastycznych dzieci wykonywały narodowe kokardy w biało-czerwonych barwach, które z dumą prezentowały na odświętnych strojach. Podczas samej akademii można było usłyszeć i zobaczyć wiesze i piosenki oraz tańce, odtworzono też film nakręcony przez uczniów, w którym oni sami opowiadali o wolności. Wspólnie śpiewano patriotyczne pieśni - zarówno te najstarsze, jak i współczesne.

Nad scenariuszem i przygotowaniami do koncertu czuwały nauczycielki: Anita Kalinowska i Iwona Domańska, a zespół muzyczny poprowadził p. Marcin Cechowski.

R E K L A M A

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę