sim
bricomarche
Wiadomości Miasto Koło Pierwsze urodziny Naturhouse w Kole

Pierwsze urodziny Naturhouse w Kole

14-11-2017 12:39 | Źródło: Redakcja e-kolo | Wyświetleń artykułu: 2,747 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Pierwsze urodziny Naturhouse w Kole
Foto:Natur House
17 listopada Centrum Dietetyczne Naturhouse w Kole świętować będzie swoje pierwsze urodziny. Przez ten czas setki osób odwiedziło placówkę, aby walczyć z nadwagą, poprawić swój stan zdrowia i wygląd. Dzięki dobrze zbilansowanej diecie i wprowadzeniu zdrowych nawyków żywieniowych udało się razem zgubić aż 700kg! Naturhouse jest ogromnie wdzięczny każdemu z klientów za wytrwałość i silną wolę oraz szczery uśmiech jakim pojawia się na wszystkich spotkaniach.

Aby przybliżyć czytelnikom proces przemian i skuteczność Naturhouse, prezentujemy poniżej wywiad z Panią Anią i Panią Angeliką, które osiągnęły już świetne rezultaty.

Wywiad z Panią Anią, której udało się schudnąć 16kg

Dlaczego zdecydowała się Pani na zrzucenie zbędnych kilogramów? Co było główną motywacją do tego?

-Główną motywacją do rozpoczęcia odchudzania było złe samopoczucie oraz ból kręgosłupa, związany z nadmierną masą ciała.

Dlaczego wybrała Pani Naturhouse?

-Słyszałam wiele pozytywnych opinii dotyczących poradni, a rezultaty uzyskiwane przez znajomych również korzystających z usług dietetyka Naturhouse w Kole były świetne.

Jak bliscy reagowali na zmianę?

-Moi bliscy byli zaskoczeni, że uzyskałam tak świetny rezultat w tak szybkim tempie.

Czy było dużo pokus podczas diety?

-Nie, po pierwszym tygodniu, gdy zobaczyłam rewelacyjny wynik na wadze zawzięłam się i przestrzegałam diety unikając produktów, które nie są wskazane podczas odchudzania.

Czy miała Pani momenty zwątpienia i chciała zrezygnować?

-Nie, rezultaty jakie osiągam motywują mnie do dalszego działania.

Jak się Pani czuje po zrzuceniu 16kg?

-Dzięki zmniejszeniu masy ciała czuję się lepiej, nie jestem zmęczona, minęły bóle głowy i kręgosłupa.

Wywiad z Panią Angeliką, której udało się schudnąć już 28kg

Dlaczego zdecydowała się Pani na zrzucenie zbędnych kilogramów? Co było główną motywacją do tego?

-Przed rozpoczęciem kuracji czułam się źle, było mi ciężko, nie miałam energii i siły do działania.

Dlaczego wybrała Pani Naturhouse?

-Myślałam już od dawna o skorzystaniu z porad dietetyka. Otrzymałam zaproszenie na pomiary składu ciała podczas Dni Otwartych Naturhouse i postanowiłam rozpocząć kurację.

Jak bliscy reagowali na zmianę?

-Bliscy zareagowali bardzo pozytywnie i nie mogą się nadziwić jak ogromna zmiana zaszła w moim wyglądzie.

Czy było dużo pokus podczas diety?

-Nie, myślałam, że będzie dużo trudniej. W diecie jest zaplanowane dużo owoców, które z powodzeniem zastępują słodkie przekąski.

Czy miała Pani momenty zwątpienia i chciała zrezygnować?

-Nie, chociaż wiem, że mogą zdarzać się gorsze dni, to nadal utrzymuje motywację do dalszej pracy nad sobą.

Jak się Pani czuje po zrzuceniu 28kg?

-Czuję się bardzo dobrze. Nie męczę się tak szybko, mogę bez zadyszki wchodzić po schodach. Jestem zdecydowanie sprawniejsza i mam więcej energii.

Kuracja w Naturhouse jest kompleksowa i daje świetne rezultaty. Zasady diety nie są skomplikowane, a posiłki można przyrządzać z ogólnodostępnych składników. W czasie kuracji specjalista przekazuje wiedzę dotyczącą zdrowego żywienia, uczy jak komponować posiłki, które produkty wybierać, a które ograniczać. Wskazówki eksperta są istotne nie tylko w czasie trwania kuracji, ale też po jej zakończeniu, kiedy niezbędne jest utrzymanie efektów diety i uniknięcie tzw. jo-jo. W tym celu należy stopniowo i powoli wychodzić z diety, czyli przeprowadzić proces stabilizacji.

Nie masz odwagi? Przełam się!

Z powodu tuszy nie chodzisz na basen, masz kłopot z kupnem ubrań, a w weekendy zamiast spotykać się ze znajomymi wolisz zaszyć się w domu? Jeśli wstydzisz się swoich problemów z wagą, nie jesteś  sam. Wstydzisz się nawet pójść do dietetyka? Nie jesteś w tym odosobniona/y, jednak dokąd  zaprowadzi Cię takie myślenie? W ślepą uliczkę – problem będzie narastał, a Tobie coraz trudniej będzie sobie z nim poradzić. Dlatego nie miej obaw i umów się na konsultację z dietetykiem Naturhouse w Kole. Jeśli marzysz o szczupłej sylwetce, pomyśl, że podejmując teraz kurację, już w najbliższe wakacje bez wstydu pokażesz się na plaży czy basenie, nie będziesz mieć problemu, żeby kupić sukienkę, która Ci się podoba, a koleżanki będą zazdrościć Ci figury. Oprócz zmiany sposobu odżywiania, zmieni się też Twoje życie – zyskasz pewność siebie i energię, której do tej pory Ci brakowało. Odważ się i zrób pierwszy krok! Pamiętaj, że również Ty możesz schudnąć!

 

17 listopada z okazji pierwszych urodzin organizujemy Dzień Otwarty i zapraszamy wszystkich niezdecydowanych na bezpłatną pierwszą konsultację, podczas której zostanie wykonana analiza składu ciała, czyli sprawdzenie ilości tkanki tłuszczowej i wody metabolicznej  w organizmie, a dietetyk udzieli indywidualnych wskazówek dotyczących zmiany stylu życia.

W programie:

- bezpłatne pomiary składu ciała w tym zawartości tkanki tłuszczowej, wody metabolicznej oraz określenie wieku metabolicznego
- konkurs- do wygrania wizyta w Centrum Dietetycznym Naturhouse w Kole, zestaw książek kulinarnych, pakiet suplementów diety
- degustacja dań dietetycznych

Zapraszamy:

Centrum Dietetyczne Naturhouse w Kole
ul. Sienkiewicza 8
62-600 Koło
tel. 883 281 884
e-mail: kolo.sienkiewicza@naturhouse-polska.com

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 11:00 - 19:00
Wtorek, Piątek: 8:00 - 16:00
Środa 7:00 - 15:00
Czwartek: 11:00 - 19:00

Nazywam się Karolina Bednarowicz, jestem absolwentką studiów magisterskich (kierunek Dietetyka) na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Specjalizuje się w zakresie diet eliminacyjnych, szczególnie diety bezglutenowej (moja praca magisterska dotyczyła oceny biodostępności składników mineralnych z chlebów bezglutenowych). Obecnie prowadzę poradnię dietetyczną Naturhouse w Kole. Staram się podchodzić indywidualnie do każdego pacjenta, aby jak najlepiej dostosować dietę do jego trybu życia, możliwości kulinarnych i innych czynników wpływających na sukces kuracji. Pomagam w łatwy i szybki sposób nauczyć się właściwego sposobu odżywiania.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Słowa kluczowe:
Materiał sponsorowany. Redakcja nie jest jego autorem i nie ponosi odpowiedzialności za treść w nim zawartą
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!