R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Szkoły i Przedszkola

Spotkanie z policjantem 2017 r.

27-11-2017 10:59 | Źródło: Katarzyna Czartek | Wyświetleń artykułu: 4,347 | Komentarzy: 1

23 listopada 2017 r. Szkołę Podstawową w Trzęśniewie odwiedził dzielnicowy rejonu Kościelec z KPP w Kole. Młodszy aspirant Mariusz Fraszczyk spotkał się z dziećmi klas O-III. Przeprowadził krótką pogadankę na temat bezpieczeństwa w domu i szkole.

Foto:
R E K L A M A

Przypomniał, jak zachowywać się, aby szczęsliwie spędzić ferie i wakacje. Sprawdził, czy uczniowie znają numery ratunkowe, z którymi należy skontaktować się, kiedy jesteśmy w niebezpieczeństwie my i nasi najbliżsi. Uczestnicy spotkania z policjantem rozwiązywali krzyżówkę o tematyce dotyczącej spotkania. Jej rozwiązaniem było hasło -"BAW SIĘ OSTROŻNIE". Na koniec gość obdarował dzieciaki opaskami odblaskowymi, aby mogły bezpiecznie podróżować do szkoły i nie tylko. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze.

R E K L A M A

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze