sim
kol-net
Wiadomości Szkoły i Przedszkola Międzynarodowy Dzień Wolontariatu

Międzynarodowy Dzień Wolontariatu

07-12-2017 11:18 | Źródło: Katarzyna Rutkowska | Wyświetleń artykułu: 1,296 | Komentarzy: 0
Międzynarodowy Dzień Wolontariatu
Foto:
zacisze
5 grudnia to dzień oficjalnie ustanowiony przez Organizację Narodów Zjednoczonych Międzynarodowym Dniem Wolontariatu. Jest to święto wolontariuszy i organizacji zajmujących się wolontariatem na całym świecie.

Z tej okazji działający przy Szkole Podstawowej w Trzęśniewie Szkolny Klub Wolontariatu przygotował prezentację multimedialną pt. „Wolontariat wart poznania”. W pierwszej części prezentacji została przybliżona idea wolontariatu. Druga część dotyczyła dotychczasowej działalności Klubu (udział w akcji „Cała polska czyta dzieciom”, zbiórka nakrętek, organizacja „Dnia Anioła”, nawiązanie współpracy z parafialnym zespołem Caritas - pomoc w sprzedaży kalendarzy, udział w akcji „ Góra grosza”, zebranie funduszy na wsparcie „ Szlachetnej Paczki” - w zbiórce uczestniczyli wyłącznie pracownicy szkoły, którym składamy serdeczne podziękowania za wzięcie udziału w tej akcji). Następnie młodsi uczniowie wysłuchali opowiadania o tym, że warto pomagać i być dobrym. Starsi obejrzeli filmik pt. „Wszystko, co dajesz wraca”.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku Biały Fortepian news
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!