R E K L A M A
sim
R E K L A M A
Artbud
Wiadomości Powiat Kolski Budżet Powiatu Kolskiego przyjęty jednogłośnie

Budżet Powiatu Kolskiego przyjęty jednogłośnie

28-12-2017 14:31 | Źródło: Redakcja e-kolo | Wyświetleń artykułu: 2,201 | Komentarzy: 2
Budżet Powiatu Kolskiego przyjęty jednogłośnie
Foto:Archiwum e-kolo.pl
R E K L A M A
carnis
Wszyscy obecni w trakcie obrad radni zagłosowali za przyjęciem budżetu na rok 2018 dla Powiatu Kolskiego. Nikt się nie wstrzymał i nie głosował przeciw.

Zanim doszło do głosowania nad budżetem, odczytano i przegłosowano projekt wieloletniej prognozy finansowej, która została pozytywnie oceniona przez Regionalną Izbę Obrachunkową. 

W trakcie dyskusji nad budżetem wiele mówiono o wyzwaniach jakie za sobą niesie, jednak niezwykle budujący jest fakt dużej kwoty, która zostanie przeznaczona na inwestycje. Radni wskazywali, że cieszy ich to, że podjęto zwiększoną inicjatywę współpracy z gminami co do budowy i remontów dróg, które to zostaną sfinansowane wspólnie. 

Głos zabrał radny Jan Stępiński, który reprezentuje jak sam powiedział "opozycję w radzie". W imieniu kolegów wyraził aprobatę co do zaproponowanego budżetu. 

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku

R E K L A M A
Biały Fortepian news
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2)
daniel 28-12-2017 16:15
powiat zlikwidowac generuje koszty a zadania podzielic na gminy
| Zgłoś do usunięcia
Lewak 28-12-2017 18:43
Ale za to jakie mają ciepłe posadki w powiecie. Nikomu z rządzących nie zależy na zmianie, bo to i kawał koryta dla nich samych.