sim
ubezpieczenia klodawa
Wiadomości Powiat Kolski Podsumowanie dożynek

Podsumowanie dożynek

24-09-2010 11:39 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,662 | Komentarzy: 1
Podsumowanie dożynek
Foto:
zacisze
23 września w Starostwie Powiatowym w Kole, odbyło się spotkanie podsumowujące przebieg i bezpieczeństwo powiatowych dożynek, które odbyły się na obiekcie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Sportowej w dniu 6 sierpnia.
W spotkaniu poza władzami samorządowymi powiatu i miasta uczestniczyli przedstawiciele jednostek zabezpieczających dożynki pod względem bezpieczeństwa publicznego: Policja, Straż Pożarna, Sanepid, MOSiR.

Wicestarosta Marek Banaszewski w krótkich słowach podziękował wymienionym służbom za prawidłowe zabezpieczenie imprezy, dzięki czemu przebiegła ona spokojnie i w powadze należnej dożynkom. –Współpraca z miastem układała się bardzo dobrze – mówił wicestarosta – Jest to wniosek, że połączenie obu jednostek samorządowych do organizowania imprez jest jak najbardziej wskazane i w przyszłości należy to kontynuować.

Swoje uwagi wniósł także Komendant Państwowej Policji w Kole Jarosław Rzymkowski, zastępca Komendanta Państwowej Straży Pożarnej Konrad Kończak oraz burmistrz Mieczysław Drożdzewski który na zakończenie powiedział: – Jestem pod wrażeniem zachowania się kolskiej publiczności, która pokazała, że zna się na muzyce.

Podczas spotkania w dniu następnym w Starostwie z pracownikami gwiazda wieczoru Izabela Trojnowska powiedziała, że: – przy takiej publiczności to chce się śpiewać.
mc
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
~pon 26-09-2010 12:01
ci co najwięcej się napracowali
| Zgłoś do usunięcia