(3)
× Nowość! Gdzie zjeść? - baza gastronomiczna powiatu
Lekki deszcz 7
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?
REKLAMA

Koło-Włocławek... fatalne warunki na drogach

Autor: 29 Styczeń 2010 przeczytasz w minutę
Koło-Włocławek... fatalne warunki na drogach
©
(3) | Czytano:
7,247 razy | przeczytasz w minutę

Od wczorajszego wieczora dzięki Państwa uprzejmości dostajemy informacje o fatalnym stanie drogi wojewódzkiej nr 270 z Koła do Włocławka. Mieszkańcy skarżą się na zasypaną i śliską nawierzchnię, co w znacznym stopniu utrudnia dojazdy do pracy.

R E K L A M A
3
Czytano:
7,247 razy
Udostępnij
„… zaraz za przejazdem kolejowym ok. 200m sama szklanka, delikatnie naciskamy hamulec i samochód tańczy...” – pisze jeden z czytelników.

„…do stacji BP da się jeszcze jakoś dojechać, zaraz za nią aż praktycznie do PRDM Koło to nie droga... Jeździ się po niej jak po polu duża ilość zmarzniętego i zbitego śniegu. praktycznie 20 - 30 km/h, bo tak trzęsie, nie da się szybciej jechać, chyba, że ktoś ma terenówkę 4x4” - dodaje kolejny kierowca.

„Wczoraj na wieczór było tak samo, a w nocy nie padało, dziś rano jest bez zmian, ani nie posypane, ani nie odśnieżone, a z pól ciągle nawiewa…”

W związku z napływającymi informacjami apelujemy do wszystkich użytkowników samochodów o szczególną ostrożność na tym odcinku i mamy nadzieję, że wkrótce droga powróci do normalnego stanu.

fot. R.Sz.
R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (3)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
~Kris · 03 Luty 2010
A ja konkretnie w temacie odśnieżania parkingów na terenach spółfdzielni mieszkaniowej. Jest zima to i jest śnieg - nic w tym dziwnego. Pytanie jednak, kiedy spółdzielnia zacznie wywiązywać się ze swoich obowiązków, które nakłada na nią ustawa. Przypominam, że obowiązkiem zarządcy terenu jest uprzątnięcie śniegu, błota lodu i innych nieczystości z terenu. Do tego terenu zaliczamy: chodniki, drogi wewnętrzne i PARKINGI (w myśl ustawy obowiązek ten nie dotyczy płatnych miejsc parkingowych). Zatem spółdzielnia ma obowiązek usunąć z ulic i miejsc parkingowych lód i śnieg. Dalej ustawa określa, że uprzątnięty i składowany śnieg zobowiązana jest WYWIEŹĆ GMINA.
~Zbychu · 29 Styczeń 2010
Zrozumcie drogowców. Maja ograniczoną ilość sprzętu i nie są w stanie wszystkich dróg odśnieżyć.
~Edłardo · 29 Styczeń 2010
Zgadzam się wczoraj koło godziny 16 jechałem do Brdowa. Szkoda gadać, gdzie te piaskarki. Łapciuchy i darmozjady. Za nasze pieniądze się pasą, a na drogi wojewódzkie już niema kto wyjechać, to się odbije w wyborach już niedługo.
Miasto Koło
Przy prawie pełnej sali kinowej Jarosław Kawka zaprezentował program i kandydatów [FOTO]
22 godziny temu 7,904

Przy prawie pełnej sali kinowej Jarosław Kawka zaprezentował program i kandydatów [FOTO]

Inne
Akcja kontroli autobusów i ciężarówek. Posypały się mandaty
1 dzień temu 5,181 3

Akcja kontroli autobusów i ciężarówek. Posypały się mandaty

Miasto Koło
W ostatnim tygodniu odeszli od nas [18-02 - 25-02-2024]
2 dni temu 106,352

W ostatnim tygodniu odeszli od nas [18-02 - 25-02-2024]

Wypadki
Zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowaniu. Jedna osoba przewieziona do szpitala
5 dni temu 21,870

Zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowaniu. Jedna osoba przewieziona do szpitala

R E K L A M A