R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Szkoły i Przedszkola

Spotkanie z przedstawicielami WSB w Poznaniu

25-01-2018 09:39 | Źródło: Zespół Szkół Technicznych w Kole | Wyświetleń artykułu: 2,087 | Komentarzy: 0

24 stycznia w bibliotece szkolnej Zespołu Szkół Technicznych w Kole odbyło się spotkanie prowadzone przez przedstawicieli Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu.

Foto:
R E K L A M A

Spotkanie było prowadzone szczególnie dla tegorocznych maturzystów. Prowadzący po przedstawieniu się w ramach promocji WSB zachęcali wszystkich uczniów do pójścia na studia właśnie tam. Dla osób które wyraziły wstępne chęci przystąpienia do tej szkoły czekała miła niespodzianka ufundowana od organizatorów prezentacji. Następnie uczniowie mieli możliwość wyboru jednego z czterech tematów prezentacji. Wybrali temat ”Sztuka prezentacji”. Prowadzący poprzez tłumaczenie, przykłady, miłe nastawienie oraz interakcje z młodzieżą spotkali się z miłym odzewem wśród słuchaczy.

R E K L A M A

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze