R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Szkoły i Przedszkola

Współpraca Technikum Logistycznego z firmą Logitrans Sp. z o

25-01-2018 09:45 | Źródło: Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Kościelcu | Wyświetleń artykułu: 2,739 | Komentarzy: 0

W tym roku szkolnym została podpisana umowa o współpracy TRANSEDU pomiędzy Logitrans sp. z o.o. reprezentowaną na podstawie pełnomocnictwa przez Bogumiła Paszkiewicza- Managera zespołu TransEdu, a ZSRCKU w Kościelcu reprezentowanym przez Dyrektora Szkoły – Wiesława Kujawę.

Foto:
R E K L A M A

TransEdu zostało powołane w 2012 roku na wyraźną prośbę uczelni logistycznych, szukających możliwości pracy na systemie Trans.eu w ramach ćwiczeń. Instytucjom dydaktycznym udostępniana jest wiedza teoretyczna i praktyczna. Aplikacja jest częścią grupy Logintrans, świadczącej usługi dla całej branży transportowej w Polsce i Europie.

ZSRCKU w Kościelcu jest jedną z 50 szkół logistycznych w Polsce korzystających z tej aplikacji. Dołączyła do grona do którego należą m.in. Wojskowa Akademia Techniczna z Warszawy, Politechnika Poznańska, Wyższa Szkoła Logistyki z Poznania, Akademia Morska ze Szczecina.

Uczniowie na lekcjach logistyki mogą poczuć się jak spedytorzy i zdobyć praktyczną wiedzę potrzebną w każdej firmie transportowej.

R E K L A M A

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze