R E K L A M A
ren
R E K L A M A
DUKAT
Wiadomości Szkoły i Przedszkola

ZST w projekcie Euroweek - Szkoła Liderów

01-02-2018 08:59 | Źródło: Zespół Szkół Technicznych w Kole | Wyświetleń artykułu: 1,852 | Komentarzy: 0
Wspaniałą przygodę z językiem angielskim przeżyli uczniowie Zespołu szkół Technicznych w Kole biorąc udział w pięciodniowym obozie językowym "EuroWeek- Szkoła Liderów" w Lądku Zdroju.
ZST w projekcie Euroweek - Szkoła Liderów
Foto:
R E K L A M A
media expert

Program EuroWeek - Szkoła Liderów jest specjalnym projektem edukacyjnym pozwalającym młodym ludziom aktywnie włączyć się w życie demokratycznego społeczeństwa dzisiejszej Europy. Zajęcia były prowadzone przez wolontariuszy z Ameryki Południowej, Środkowej Afryki, Azji i Europy w formie interaktywnych warsztatów, gier symulacyjnych i praktycznych ćwiczeń.

Każdy uczestnik szkolenia miał możliwość prowadzenia konwersacji w języku angielskim oraz poznania i nauki tańców narodowych z krajów wolontariuszy. Dodatkowym atutem obozu była możliwość zwiedzenia Starego Rynku we Wrocławiu oraz podziwiania Kotliny Kłodzkiej. Młodzież wraz z opiekunkami i wolontariuszką z Peru Dianą Carranza Guerra odwiedzili nowoczesny ośrodek narciarski znajdujący się u podnóża Czarnej Góry. Możliwość wjechania na wysokość 1205 m n.p.m. najnowocześniejszą i najszybszą kolejką górską w Polsce stanowiła super atrakcję.

Zespół szkół Technicznych oraz każdy z uczestników otrzymał Certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia "EuroWeek- Szkoła Liderów".

Całe przedsięwzięcie mogło być zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych w Kole oraz Prezesa Zarządu Kutnowskiej Hodowli Buraka Cukrowego Sp. z o.o. w Straszkowie. 

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
optima
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
popularne wiadomości
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
24 Sty.
19:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
W cyklu
02 Luty
09:00

MDK w Kole
I Powiatowy Festiwal Piosenki Aktorskiej