sim
marzena pilarska
Wiadomości Szkoły i Przedszkola ZST w projekcie Euroweek - Szkoła Liderów

ZST w projekcie Euroweek - Szkoła Liderów

21 dni temu | Źródło: Zespół Szkół Technicznych w Kole | Wyświetleń artykułu: 1,229 | Komentarzy: 0
ZST w projekcie Euroweek - Szkoła Liderów
Foto:
zacisze
Wspaniałą przygodę z językiem angielskim przeżyli uczniowie Zespołu szkół Technicznych w Kole biorąc udział w pięciodniowym obozie językowym "EuroWeek- Szkoła Liderów" w Lądku Zdroju.

Program EuroWeek - Szkoła Liderów jest specjalnym projektem edukacyjnym pozwalającym młodym ludziom aktywnie włączyć się w życie demokratycznego społeczeństwa dzisiejszej Europy. Zajęcia były prowadzone przez wolontariuszy z Ameryki Południowej, Środkowej Afryki, Azji i Europy w formie interaktywnych warsztatów, gier symulacyjnych i praktycznych ćwiczeń.

Każdy uczestnik szkolenia miał możliwość prowadzenia konwersacji w języku angielskim oraz poznania i nauki tańców narodowych z krajów wolontariuszy. Dodatkowym atutem obozu była możliwość zwiedzenia Starego Rynku we Wrocławiu oraz podziwiania Kotliny Kłodzkiej. Młodzież wraz z opiekunkami i wolontariuszką z Peru Dianą Carranza Guerra odwiedzili nowoczesny ośrodek narciarski znajdujący się u podnóża Czarnej Góry. Możliwość wjechania na wysokość 1205 m n.p.m. najnowocześniejszą i najszybszą kolejką górską w Polsce stanowiła super atrakcję.

Zespół szkół Technicznych oraz każdy z uczestników otrzymał Certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia "EuroWeek- Szkoła Liderów".

Całe przedsięwzięcie mogło być zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych w Kole oraz Prezesa Zarządu Kutnowskiej Hodowli Buraka Cukrowego Sp. z o.o. w Straszkowie. 

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Anna Witaszek
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!