R E K L A M A
sim
R E K L A M A
tartak
Wiadomości Miasto Koło Spotkali się z byłym operatorem GROMu

Spotkali się z byłym operatorem GROMu

13-02-2018 10:33 | Źródło: Redakcja e-kolo | Wyświetleń artykułu: 4,931 | Komentarzy: 7
11 lutego na zaproszenie Radnego Miasta Koła Mariusza Budnego w Miejskim Domu Kultury w Kole odbyło się spotkanie z Andrzejem Kisielem byłym operatorem JW GROM. Andrzej Kisiel uczestniczył w pięciu misji poza granicami kraju w tym w Zatoce Perskiej, trzykrotnie w Iraku oraz w Afganistanie. Podczas wyżej wymienionego okresu brał udział w ponad stu pięćdziesięciu operacjach bojowych w tym zdobycie platformy wiertniczej w Zatoce Perskiej podczas drugiej wojny Irackiej.
Spotkali się z byłym operatorem GROMu
Foto:Mariusz Budny
R E K L A M A
robert kropidlowski

W trakcie misji w Iraku uczestniczył w operacji uwolnienia polskiej zakładniczki w Bahdadzie. 

W wypełnionej po brzegi sali Miejskiego Domu Kultury mieszkańcy Koła mieli okazję poznać historię związaną z wojskiem oraz drogę do elitarnej jednostki GROM. Pan Kisiel przybliżył procesy szkolenia jak i samej selekcji, opisał swoje 13 lat służby opowiadając o misjach i operacjach. Przytoczył wiele anegdot związanych z pełnioną przez niego służbą poza granicami kraju, gdzie w większości operacji w których brał udział, uczestniczyli także żołnierze sił specjalnych takich jak Navy Seals, Delta Force, SAS.

Następnie otwarto blok pytań od mieszkańców, którzy chętnie zawali pytania związane m.in. z funkcjonowaniem jednostki, książką „Trzynaście moich lat w JW GROM”, codziennym funkcjonowaniem i systemem pracy w JW GROM, podwójna tożsamością żołnierzy służb specjalnych. Po zakończeniu spotkania mieszkańcy wykupili cały zapas książek którym dysponował autor na spotkaniu oraz robili pamiątkowe zdjęcia.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
R E K L A M A
Biały
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (7)
Men 16-02-2018 21:49
No trzeba przyznać że się radny postawił. Ciekawe co to ma dać za pożywkę mieszkańcom to spotkanie? Czy to lansowanie się na następną kadencję? Może radny by opowiedział jak się pracuje w Poznaniu,a w Kole bierze dietki? Tak w nawiacie co zrobił dobrego dla miasta w tym czasie?
| Zgłoś do usunięcia
gosc 20-02-2018 23:55
a moze radny by znalazl czas na spotkanie z mieszkancami swojego okregu...... odnosnie torunskiej , przed wyborami mama bedzie agitowala u ludzi , ale grom ciekawiej brzmi ,
łomatko 15-02-2018 02:24
lepsze to niż byłego radnego zaproszenie oklętego Pei. Mam nadzieję, iz tamten radny chyba z sld? już radnym nie będzie.
| Zgłoś do usunięcia
Cywilny 14-02-2018 10:52
A czy nie było ta, że salę tą zapełnili uczniowie szkoły mundurowej z Kolejowej? Jak zawsze zresztą.
| Zgłoś do usunięcia
kolanin 13-02-2018 18:58
"W wypełnionej po brzegi sali MDK" - chodzi o tę salkę na piętrze w której było kilkanaście osób? Można zrozumieć ,że były tam tłumy!! może dla niektórych te paręnaście osób to szczyt !! gratulacje!!
| Zgłoś do usunięcia
prawo 13-02-2018 16:11
Kolejny lans. Radnego etatowego Przed spotkaniem z funkcjonariuszem. GROM należało po dyskutować z mieszkańcami dlaczego zniszczona jest całkowicie stara substancja mieszkaniowa Miasta Przewodniczący Komisji Gospodarki Komunalnej.
| Zgłoś do usunięcia
bingo 13-02-2018 23:47
Do Prawo. Poszukaj ma portalach co robią Radni z mieniem komunalnym Koła. tyle w temacie...... Mam nadzieję, że tylko do następnych wyborów.
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
k2
R E K L A M A
tomek opas
R E K L A M A
optima
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
19 Paź.
17:00

MDK w Kole
MUZYCZNA STOŁÓWKA
20 Paź.
10:00

MDK w Kole
Młodzieżowy Festiwal Teatralny STREFA GRY
23 Paź.
16:00

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, Kolejowa 19, Koło
Romowie znani i nieznani...